bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    http://www.youtube.com/wa...mbedded&v=GqzutDdV4K8

axe kızlaryla erkeklerin boğaziçi kampüsünde yapacağı maç öncesinde dellenen bacılarımız vukuat çıkarmışlar. eylem koymuşlar, feminist duruş sergilemişler...

de

olmamış.

ayrıca memleket faşizm altında inliyor bu dingileler deodorantçı kovalıyorlar. ne desem bilemedim...

not: kızcağızların arasında hakikaten orta/alt güzellikte olanlar var ama meseleye o kadar sığ yaklaşmayın. iki bakımla herkes bişey oluyor bu devirde ama güzellik geçici, gerzeklik kalıcı...

eyleminize... hadi neyse!

not: ablalar video'yu uçurmuşlar sanırım onlar da anlamış nasıl bir rezillik olduğunu.

edit: video geldi geri...

https://video.uludagsozluk.com/v/boğaziçinde-axe-etkisine-feminist-tepki-37715/

5 -4 ... darius ve krezus reloaded
  2. 2.
    kadını cinsel obje olarak görenler için bir anlam ifade etmez. kadın sadece am, göt, memeden ibaret değildir.

ek : ne oluyor lan bana, şu ergen halimle feminist mi oldum yoksa ? *

ek 2 : yok lan sorun yok, hala ergenim.
    4 -6 ... koca bir ve ikizleri
  3. 3.
    bu arada kaçırmışım video'nun kapanışında;

"axe'ın sattığı şampuan değil bedenlerimiz" buyurmuşlar... demiyeyim dedim ama "bacım ayna diye bişi icat ettiler 5 bin sene evvel hiç gördünüz mü?"

gülmekten entry giremedim...
    3 ... darius ve krezus reloaded
  4. 4.
    protesto edenlerin içinde bir tane güzel kadın olmaması?
    budur...
    1 ... maussollos
  5. 5.
    şampuanla, parfümle uğraşan bir avuç çirkin kızcağızımızın koyduğu manyak tepkidir.

ulan s.ke sürülecek aklınız yok, afedersin. bu ne itici, bu ne cırtlak, bu ne antipatik bir eylemdir lan. yani "sevimsizlik" ve "iticilik" garip bir zevk veriyor gibi bu hatunlara. eskiden "eylem yapmak" demek, baba bir işti. "bir çağrımızla binlerce kişiyi toplardık" derlerdi kampüslerde, bazı insanlar... şimdi şu vaziyete, şu soytarılığa bak.

ben bu ablaların yetişmiş halini de biliyorum. bazıları "kocayı" buldun mu anında tüyecek aralarından. bazıları da tarlabaşı-cihangir arasında saçma-salak bohem bir hayat yaşayıp pörsüyüp gidecek.

bu memleketin pırıl pırıl gençleri vardı, "eylem" yapan... dolmabahçe'ye yürüdün mü, 6. filo'yu denize dökerlerdi. onları bu memleketten kazımak için 2 tane darbe yapıldı. yerlerini, miraslarını bu şebekler aldı işte. "6. filo sizin neyinize lan! gidin axe'la oynayın." dendi. sonuç ortada. bir avuç cırtlak; salak-saçma model...
    1 -1 ... kekeme
  6. 6.
    yok orda eylem yapanlarin icinde guzel bir tek kadin yokmus bilmem neymis. Sevgili pezevenk kadin teshirini ozendiriyor, seks ogesiyim Diye bagiriyor. Sonrada buna tepkisiz kalinilmasi isteniliyor. Yok artik.
    2 ... slimfit
  7. 7.
    haklı ve yerinde bir tepkidir.
    kadınlar üzerinden reklamı yapılan ürünlere verilmiş bir tepkidir.
    otomobil fuarlarından parfüm ve dondurma reklamlarına her yerde dişi vücudu kullanılmasına isyan edilmiştir.
    1 ... baharda bluescu olan metalci
  8. 8.
    iyi ki bugün yatmışım da okula gitmemişim dememi sağlamıştır.tam top oynama hayalini kurduğum çimlere çıkıp axe kızlarıyla karşılıklı top sektirirken yağlı saçlı bıyıklı çirkin antipatik kızlar tarafından katledilecektim demek ki.
    bu arada video silinmiş efendim,göremiyoruz.

bu arada feminist duruş sergileyen 'dünya ahret bacılarımız' olan kızlarla da maç yapabilirim,zaten futbola seks objesi imgeler yerleştirilmesine karşıyım,erkeksi kızlarla kıyasıya dirsekli tekmeli kapışırız.
    1 -1 ... hondureno
  9. 9.
    muhtemelen hatunlu axe futbol reklamındaki hatun kişisinin diğer hatun kişisinin "taş gibi" götüne attığı şaplak'tan haberi yok bunların.
    lan götün o yukarı kaykılması bile adamı dinden imandan çıkartmaya yeter de artar bile siz ne diyorsunuz be! *
    tanım: ne ala mualla tepkisidir.
    -1 ... gece lampulu
  10. 10.
    sarkı soyleyen kadınımsı yaratıgı gorunce gulmekten yerlere yattım resmen. Kendı kendıme dusunmeden edemıyorum bunlar bıle bogazıcılı ben degılım dıye
    ... placeboetkisi