1. 1.
  afrin şehitleri için kurulan stantları haklı gerekçeler ile dağıtmaları sonucu tutuklanan öğrencilerden bir tanesinin annesinin isyanıdır. şimdi soruyorum, bir anneyi böyle ağlatmak böyle isyan ettirmek kimin vicdanına sığar? tek derdi evladını daha iyi şartlarda okutmak olan onun için canını bile vermekten kaçınmayacak olan bir anneyi üzmek insanlığa sığaryyueıhjdkhsk ehueheueheu... şaka la şaka iyi olmuş müebbet verseler keşke amk pkk'lı piçine. https://www.facebook.com/...videos/10215409440296777/
  9 -2 ... bim kamyoncusu
 2. 2.
  anneler her zaman masumluk timsalidir. genelde kriminal olaylarda, sanığı kollamak isteyenler anneleri kullanır. benim oğluma şiddet uygulanıyor ne demek?
  oğlun afrin harekatı için açılan standa şiddet uyguladığında aklınız nerdeydi. annesinin ağlaması, kriminalize yetişen çocuğun işlediği cürümü örtmez. yumuşak solcular burdan bir duyar kasacaktır, buna eminim tabii. her haliyle şaka gibi bir ülkeyiz.

  en çok zoruma giden de bu. aptal yerine konma çabası. çıkıp oğlum masum diye ağlıyosun, ama görüntüler ve tanıklar aksini iddia ediyor. anneler kesinlikle bu tip olaylarda dikkate alınmamalı. çünkü anne yüreği yanıktır, hiç bir objektifliği olmaz maalesef.
  2 -2 ... melikbaybars
 3. 3.
  karı titriyorlar lan. bırakın şu kadının çocuğunu amk. evet.
  ... dedeninkeli