1. 1.
    amacım nefret söylemi yapmak, bir kimseyi giyim kuşamından ötürü küçümsemek değil.

lakin şu röportaja bir bakar mısınız;
    https://streamable.com/x2khc4

burka giymiş bir kadın, boğaziçi olayları hakkında yorum yapıyor, hakkını arayan gençlere, "gidin aile kurun" diye de nasihat veriyor.

yani gençler okumayı bırakacak, evlenip aile kuracak ve üreyecekler.
    zira bu kadına göre insan denilen mahlukatın varolma amacı bu.

ona böyle öğretmişler.

lakin ona şunu öğretmemişler.

o giydiği kıyafetin yaygın olduğu ülkelerde, kendisine uzatılan mikrofona değil beyanat vermek, o mikrofonu görmesi bile mümkün değil...
    26 -13 ... tengir budun
  2. 2.
    Benim amacım bir kimseyi giyim kuşamından ötürü küçümsemek.

(bkz: nazgul)

Ayrıca
    (bkz: çıkar şu üstündekileri ne dediğin anlaşılmıyor)
    6 -2 ... ciklet kizilok
  3. 3.
    demin twitterda izledim de gerçekten tahammül seviyesini aşıyor. ağlayarak "suyu kim yaratti suyu kim yaratti" deyip önce boğaziçine salladı. sonra imamoğlunu bir şeyler ekleyip olayı reis e sahip çıkmaya bağladı. garip bir abla. akli melekeleri yerinde değil gibi.
    4 -3 ... ruh okuzu
  4. 4.
    ifade özgürlüğünü kullanan kadındır. ne giydiği değil ne söylediği önemlidir.
    3 -7 ... uuser x
  5. 5.
    Hala daha bu ülkede insanlar sözcü, cumhuriyet, birgün, ahsen tv gibi yayın organlarının paylaştıklarına değer vermemeleri gerektiğini anlayabilmiş değil. Ben en çok buna şaşırıyorum.

Ayrıca, kadının söylediği şeylerde müslüman biri ne gibi bir yanlış görmüş olabilir? Söylediği hiçbir şey yanlış değil ama bunu yayınlayan provokatörler bu kadını leş ağızların ve zihniyetlerin odağı yapmışlardır. Bu kadın üzerinden prim kasmayı amaçlamışlardır. Yazıklar olsun.
    3 -7 ... hamecunban
  6. 6.
    kastamonu şivesiyle konuşuyor.

babanneme benzettiğimden eleştiremiyorum bu kadını.

edit: bir daha izledim. kadın istanbul da erdoğan ve seçmeni nin hürmetine allah ın nimet verdiğini ima etmiş.

allah cezanı versin senin ya.
    4 ... sansyoklan
  7. 7.
    Söyledikleriyle kahkaha attırmış burkalı kadındır.

izlerken söylediklerine pek takılmadım da, bu kadın önünü nasıl görüyor aq?? Bir de ağlamaklı bir sesi var yahu.. Ne oldu islam mı silindi yeryüzünden?? Dişi nazgul.. Tipik bağnaz mağduriyeti.. Müslüman aile kurar, evlenir hede hödö..

Burkalı abla, sen dua et bu ülkede yaşıyorsun.. Yoksa şeriat ülkelerinde seni konuşturmazlardı bile..

Boğaziçi meselesinin liyakatsiz atamayla ilgili olduğunu kavrayamamış galiba.. Abla, senin kafan 1500 olmuş be.. Ben söylediklerine güldüm geçtim açıkçası.

Burka giymesiyle problemim yok da, aşırı tuhaf göründüğü kesin.. Tamamen saklamış kendini herkesten.. Sokak röportajlarındaki tipler, bir ilginç cidden.
    4 -2 ... magicovento
  8. 8.
    bunu afganistanda da söylesene derler adama. malum şeriat falan diyorsunuz ya.
    1 -1 ... anti sosyal
  9. 9.
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2127213/+
    1 ... 1974197819741978
  10. 10.
    E şimdi siz iki yüzlülük yapıyorsunuz. Boğaziçi konusu hiç bir şekilde samimi değil. Şimdi çıkmış diyorlar ki ya işte biz aydın gençleriz. eylemde bulunan çoğu kişi o okulda okumuyor bile. Neresi aydınlık ? Boğaziçi bana bugüne kadar ne yaptı ki ona göre konuşayım.

Zaten öyle kişiler aile kurmasın bir an önce tükensinler. Anarşikler.
    2 -7 ... promer