1. 1.
  Suriyeleri Arapların yaşadığı bölgeleri alıp bizim diyen ypg işgalci değil bölgeyi geri suriyelilere bırakma amacı güden türkiye işgalci... ilginç bir bakış açısı.

  Bu kişiler zehirlenmiş ve yıllarca okudukları halde bu zehri atamamışlar. Eğitim ve öğretim deniliyor bu kişileri eğitememişler ve ona rağmen ülkenin iyi üniversitelerinde yer almışlar ki işin ilginç yanı çoğu iyi diye geçen üniversitede hep terör yapılanması ve destekçileri var. Nasıl oluyor ben çözemedim.
  1 -1 ... keyf kahyasi
 2. 2.
  Hiç işgal görmemiş, dayak yememiş itlerin havlamasıdır.
  2 -1 ... golgebeyi
 3. 3.
  onları havlatanda kabahat.
  2 -1 ... idrak yollari enfeksiyonu
 4. 4.
  Polislerin müdahale ettiği durumdur.

  https://twitter.com/gazet...s/976758325718212608?s=08

  Az bile yapmışlar. orada saldırıda bulunanlar tek tek tespit edilip pkk'ya, uçlardaki sol fraksiyonlara bulaşanlar okuldan atılmalıdır. yok neymis üniversiteye polis giremezmişmiş. Diyorlar ki biz devleti karıştırmak ve pkk ile iş birliği yapmak için dokunulmaz alan istiyoruz. bunlar doğuda kopyayla soruları çalarak devlet üniversitesine gider , kyk bursu alır sonra da terör seviciliği yaparlar . bir gram bile onur, haysiyet ve şeref taşıyan insan bunu yapmaz. Ama artık allahın izniyle kafalarınızı çıkardıkça, ezecez. sizin gibilerin eğitim hakkı yok bu ülkede derhal vatandaşlıktan çıkarılması gereken bir grup it sürüsü. bunlara fizik öğret düşmana füze üretir. tıp öğrense virüs icat eder, öğretmen yaparsan genç beyinleri zehirler.
  ... trinitrotoluen