bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    tamamen hasta olup, yataklara düşmeden önceki haldir. başları kaşınıyor gibi olur. sonra bir kurulukla birlikte hafif bir acı hissedilir.

şu an televizyonda gördüğüm kadın 35 kiloluk yapısıyla o yarışmalara katılsın, ben gayet etli butlu sağlam duruşumla ayda bir yataklara düşeyim, olacak iş mi ya?
    neyse şimdi düzenli beslenme, kendine dikkat etme bıkbıkbık diye birileri çıkar, uzatmayayım.

evet, sık sık yaşadığım bu durum; kimi zaman kör kütük yatıran, kimi zaman hafif seyirde geçen hastalığın ilk seyri oluyor. artık bu konuda uzmanlaşan bünye hemen önlemler alırsa, bu derde düşmeden hastalığı kandırabilir. ancak unutmamak gerekir ki bu psikolojik de bir savaştır. sadece ertelenebileceğine inanıyorum.

kendim için düşünmek gerekirse, ben bu seyri çok uzun yaşamadan dan diye hasta uyanabiliyorum.
    kasmanın anlamı yok yani. final haftam olması sebebiyle, yine de önlemimi aldım, bitki çaylarım, pastillerim ve şurubumla hazırım. o değil de şimdi vücudumda iç savaş var yani.
    iyi olan kazansın!!!

not: kadın kişisel gelişim uzmanıymış. belli zaten fiziksel gelişim uzmanı olduğunu iddia edecek bir kişi bulamaz. bir de nasıl mutlu. afrikadakileri temsilen geldi sanırım, tebrikler amaa bizimle değıılsin.

not2: şu an podyumda. show tv'yi açın derim.
    2 ... butterflybb
  2. 2.
    para yoktur ağır bitlis tütünü içersin acır.
    2 ... meracel bahreyn
  3. 3.
    benim için sınav gibi durumdur. Zaten hastaydım ama sabaha karşğ hem titreyerek, hem ürpererek uyanmak insanı panikletıyor.
    Kollarıma kadar her yerim agrıyor, burnum tıkalı, göğsüm artık nasıl dolmuşsa nefes alırken bile acıyor. Lanet sigara. Dedim kalkayım duş alayım. Nereye alıyorum? Kayıp düşsem üç gün sonra bulurlar, boku bokuna ölür giderim. Hem sınava çalıştım. Kırk yılda bir çalışıyorum zaten, girmeden ölmek olmaz şimdi. Ateşim var farkındayım. Kol altlarıma bez koydum yatıyorum. Yalnız olduğunun anlaşıldığı anların en kazığı bu sanırım.

Zaten alerjim var. Çocuk şurubuyla artık finallerin biteceği gün iyileşirim.

O değil de, koca insan ateşlenince bir şey oluyor muydu ya?
    ... butterflybb
  4. 4.
    'yarraa yedik hasta oluyoz' demeye neden olan durumdur yapılması gereken erken davranıp tylolhot basmaktır vücuda
    ... halaondadurur
  5. 5.
    günlerdir yaşanılan durumdur. sabah kalkınca hele insanı mahveder, konuşmak istersin saçma sapan sesler çıkarırsın anca. bu aylarda da hiç çekilmiyor arkadaş ya bir an önce düzelse.
    ... sufferinq