bugün

Bunun yapan kişinin yüz derisini komple çıkartacaksın.
tansiyonum düştü görünce sansürleyin bi şey yapın. allah belasını versin şerefsiz it.
Bu konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum.

Dikkat dikkat dikkat yapacak başka bir şey yok.
Allah kahretsin artık ya...
idam falan çözüm değil. Bunu yapan adamın önce çükünü keseceksin sonra ağzına verip gezdireceksin meydanda sonra da suratını öyle bir hale getireceksin ki bir daha insan içine çıkamayacak. ibret i alem olacak herkese. Yaşadığı her güne lanet edecek. Öyle ölüp kurtulamayacak yani. Sonra bak bakalım kadına elini kaldırabiliyor mu o delikanlı geçinen yavşak karakter yoksunları.

Caydırıcılık yok arkadaş yok yırtınıyoruz ama yok.
Üzüldüğüm kadındır. Bunu yapan yavaşağı alıcan ilk önce tekme tokat dövcen ağzını burnunu kırcan ondan sonra işkence ederek öldürcen.
Kadının yüzünü görünce içim parçalandı. Bunu yapan insan olamaz. Kurtadam falandır. Alacaksın o piçi, ıslak demirle bir güzel döveceksin. Sonra da t*şaklarına kızgın demiri daya gitsin. Acı içinde geberip gitsin. Böyle haberlere hiç dayanamıyorum ya. Devlet, devlet olsa böylelerini sopayla adam ederdi.. Ah ulan ah.
Umarım bunu yapan şerefsiz kallavi bir ceza alır.
mk bi bitmediler hala ya. erkek olaraktan bunaldım utanıyorum artık.
Ülkenin geldiği hale bak, zombiler cennetine döndü. Kadınlara edilen bu eziyeti görmezden gelenin canı çıksın. Bu kadına sahip çıkmayacak mı adalet?

Edit; Çükü burnundan kısalar, kadına şiddeti destekliyor.
Kissasa kissas deyip ağzı ile burnunun yer değiştirmesi lazım.
eğitimsizlik.

kadının söz hakkı olduğunu, en az erkek kadar birey olduğunu maalesef bazıları halen anlayamadı, öğrenemedi.
kadın hatalı olsa dahi ona zarar veremezsin, ki boşanmak kadının hem ''Resmi', hem ''dini'' açıdan hakkı.

şayet bu konuda senin ikna çabana rağmen ısrarlı ise sana tek söz dahi düşmeyecektir.

bir insanın yüzünü parçalamak.
bu dünyada nice seneleri dört duvar arasında geçecek ve daha da fazlasını o kadının vebaline girdiği için ahirette görecek. kim bilir belki ahirete bile kalmaz hesabı, daha erken görülür.
islam dini eğitimi almayan tiplerin yaptığı şiddet eylemidir. çağımızın tek vebası ateist dinsiz imansız tiplerdir.
güncel Önemli Başlıklar