bugün

Spor yapıp temiz hava almak isteyen kişinin gerçekleştirdiği aktivite.
odunu yemekle sonuçlanabilir.

(bkz: korku filmleri)
Erkeklerin kurduğu bağzı hayaller. Zira kadınlar boş saatlerde sahilde dahi yürümeye çekiniyor.
Ayyaşın birine denk gelmek ayının birine denk gelmekten daha tehlikeli olacağından anca hayallerde kalır.
görsel
türkiye'de yürüyecek orman bulursanız mutlaka yapmanız gerekendir. izmaritlerinizi, çöpünüzü yanınızda taşıyın.
dolu orman ile boş orman farkını kafalarımızdaki bir yanılsama mıdır, yoksa yeryüzünde boş bir orman gerçekten var mıdır.
Muhteşem ya .. bi de zifiri karanlik olacak ufff... ama ayi falan gecerse acayip oluyo, biz arkadaslarla dagda pisiklet surerken galiba yakinimizdan gecti hayatimda oyle korkmadim herhald.
Yok la oyle hemen saldirmiyolar, Domuzu gorduk hic sallamadi , ama ayi paldur kuldur yakinimizdan gecerken baya korkuttu bi de zifiri karanlikti.. sadece bisiklet isigi vardi..
Boş ormanda saatlerce yürümeyi götüm yemez abi benim. Size iyi kafa dinlemeler.
Mantar sezonu açılsa yapacağım iş ama açılmadı bu yıl.
görsel
görsel
görsel

almanya karaorman.

(bkz: https://listelist.com/almanya-black-forest/)
Almanya'da insanların bolca yaptığı aktivite. Keşke bizde öyle çıkıp yürüyüş yapabilseydik. Bizim ülkemizde başınıza her şey gelebilir maalesef.
cesaret edemediğimizdir.
Benim dönem dönem çok sık yaptığım şeylerden birisi. insan kendisi ile ilgili bir sürü şeyin cevabını bulabiliyor orman içinde saatlerce yürürken.