bugün

sevgili bmw

öncelikle selamün aleyküm. nasılsın, iyisin inşallah. bunları sorma amacım mektup yazım kurallarındaki giriş gelişme sonuç kriterlerine uygun bir mektup yazabilmekti. o yüzden şimdi müsadenle gelişmeye geçiyorum. bu arada yengeye ( mini ) selamlar.

öncelikle şahsım olarak yaklaşık 15-16 yıldır ciddi ciddi hayranınızım. özellikle 2000-2010 arası mercedes in bok gibi arabalar yapmasından dolayı,şeklini yediğim , özellikle ışık paketi adını verdiğiniz tasarımlı arabaları ürettiğiniz için teşekkürü bie borç biliyorum.fakat, özellikle son 6-7 senedir imajınızda , türkiye bazında ciddi bir zedelenme görüyorum. peynir ekmek gibi eski çakal kasa tabir edilen araçlarınız piyasada satılıyor hala. bu muazzam bir satış stratejisi başarısı olarak görülebilir. ama , türkiye de bir döneme damga vurmuş tofaş kuş serisi kullanan serseri stayla grubu üyeleri, şimdilerde tofaşlarını satıp , üstüne 8-10 bin tl para ekleyip 97-98 modellere binebiliyor. bunu şiddetle reddediyorum. bmw gibi , sadece das auto değil, safkan kaliteli makina satmayı görev adletmiş bir üretici firmanın, türkiye şartlarında bmw bitti abi yeaa, göl göbel arabası oldu imajı vermek hiç iç açıcı bir gelişme değildir insanların gözünde. özellikle eski kasaların , kalıcı olmayan kınalı dövmeyi koluna yaptırıp, kısa kol boylu tşörtlerle dövme göstermeye çalışan, kol kısmı dirseğe kadar faça yaralarıyla dolu bünyelerde görmek bizi üzüyor. yeni kasalar için, içinden çıkan kişiyi görmeden gözümde oluşan kullanıcı profili ise şu kadar net ( siyah takım, beyaz gömlek, kravat yok, bağır olabildiğine açık, yaklaşık 95 kilo ve üzeri, saç kısa, kirli sakal ama yanları çizdirilmiş, kalitesiz , pazardan alındığı belli , üstü 2 mm toz kaplı güneş gözlüğü takan tip.

gelelim selefinize, ebedi dostun, ezeli rakibin mercedes e.

mercedes hala serseri gençliğin binebileceği bir araba değil. fiyat aralığı daha fazla. ayrıca, 19-20 bine alınabilecek bir mercedes , hayvan gibi benzin tüketttiği için binilemez. mercedes in lpg uyumsuzluğuna burada hayranım. ayrıca, eski e190 modelleri, mahalle arası mafyalarının kullandığı bir araç genellikle. yine de onlara g.tü yiyen herkes serseri muamelesi çekemez. çeken olursa topuklara sıkarlar. o yüzden bu mafyatik insanlar, türkiye de yerel iş adamı statüsünde yer alır, saygı görürler.

gelelim zengin bebesi kıyasına.

babası fabrikatör olan zengin bebesi, eğer bmw kullanıyorsa, muhtemelen müptezeldir, her akşam kafa çeker, whatsap dan sürekli karıya kıza yazar, genellikle 3 ayda bir kaza yapıp, babaaağ gaza yaptım bubaa, gurtar beni bubaaa diye zırlaya zırlaya eve gelir. (bkz: zengin piçi oktay)

mercedes i olan zengin bebesi için insanların gözündeki profil ise ; zengin bebesi ama, karıdan kızdan geçmiş, kendini babasının işi hakkında geliştiren, babasına bir şey olduğunda fabrikanın başına geçebilecek potansiyel kişi imajı verir. ayrıca mercedes kullanıcısı, genellikle kaliteli kumaş pantolon üzerine gömlek, gömlek üzerine ise muhtemelenlacoste marka renkli bir kazak giyerek, giyiminde de efendi , göze hoş gelen bir uyum yakalarken, bmw kullanıcısı için aynı şeyi söyleyemeyiz. göbeğe kadar açık kırmızı renk, oduncu gömleği, dizler yırtık kot pantolon, saçlar alabildiğine jöle, ve gözde prada kaynak gözlüğü tipli bir profil oluştu mesela şu an.

o yüzden bmw, merso kullanıcı imajı üzerinden seni acayip tokatlıyor şu an türkiye de. ben olsam, 10 yaş üzerindeki tüm araçlarımı geri toplarım. maddi kayıp olarak düşünebilirsin, ama geri dönüşüm olarak kullanıp maddi zararını, imaj olarakta manevi zararını bu yolla önleyebilirsin.

inanmıyorsan , bir heyet gönder türkiye ye. bir kamuoyu araştırması yapsınlar. kamuoyu olarak, 50 yaş üzeri kamu kurumu emeklisi amcaları kullansınlar. eğer 10 kişiden 9 u '' bmw göl göbel arabası oldu, mercedes hala mercedes'' cevabı almazlarsa ben bir şey demiyorum.

ayrıca mercedes e180 le , orta sınıf türk insanını cezbetmeyi başarıyor valla.ben bile eski bir mercedes düşmanı olarak, bayılıyorum arabaya. hemi de 156 beygir. sen hala orta sınıf dediğin tabakaya, 110 beygirlik 116, 3.16 satmaya çalış. hıh terbiyesiz.

şu ön konsol olayını da artık biraz çağdaşlaştır amınakee. bak bi e250cdi den kendine ders al, kitap gibi yapmış elin almanı, iT!

sözlerime son verirken, bu uyarılarımı dikkate almanı öneriyorum. ne de olsa eski kaşardan tost, eski dosttan düşman olmaz.

bu işler de, öyle enee, selefim şu kadar beygirli motor üretmiş, dur ben 7-8 hp fazla koyayım demekle olmaz.

bak volkswagen in ayağını kaydırdılar valla, kapitalist dünya böyle hacı.

kendine iyi bak

best wishes
http://www.sahibinden.com...i-cikisli-231888516/detay

bir müşterini kaybettin bmw. ben gidiyom bunu almağa.