bugün

evet arkadaşlarla beraber belediye otobusümüzle sağa sola bakarak ilerlerken bir anda o siyah nesneyi gördük. halkbankasından armadanın oraya kadar aralıklarla görmeye de devam ettik. otobüste 4 kişiydik ve bir anda o arabanın hakkında konuşmaya başladık. mamafih ben ve yanımdaki arkadaşım arabayı görme konusunda çok daha avantajlı idik ve bunu sonuna kadar kullanmayı bildik. gerçi boynumuza biraz ağrılar girdi ama bu arabaya değerdi. ben bu arabanın otobüs kadar olduğunu iddia edince bir anda toplu olarak yarıldık ve bu gürültülü yarılma otobüsteki tüm ilgiyi üzerimize çekmişti. ayrıca belirtmeliyim ki otobüste hiçte azımsanmayacak bir kız oranı da yok değil idi. biz 4 kişi bu (bkz: bmw 650ci) yi o kızlara yeğlemiş kızların tüm çabalarına rağmen; kızların yerine arabayı kesmiştik. kızların çatladığı belliydi ama o arabaya değerdi. belki o araba olmasaydı o otobüste (bkz: 197 odtü-sıhhıye) 4 ümüzde pes6 oynamaya demirtepeye giderken hayatımızın aşklarıyla tanışma fırsatına nail olabilecektik. ama arabanın arasıra süratle yanımızdan geçmesi arasıra tam yanımızda durması bizim gözümüzü kör etmişti. o gün kızları kaçırmanın yanında pes6 da dağılmıştım. ama bunlar o siyah bmw 650ci yi görmeye değerdi.

edit: otobüsteki kızlar güzel ve çok sayıda olmaları itibari ile odtülü değildi.
turkiye ve amerika ile bir fiyat karsilastirmasi yapalim.

turkiye
BMW 650i Cabrio - 2007 313.134YTL

amerika

ayni araba tam tamina 74,700 dolar yani 1.3 desen 97,110 YTl

fark 3 kati.benzin felan farki da dersen ki bir de buna turkiyede 5 bin motor hacimli arabaya verdiginiz vergi.Gecmis olsun efendim.
alt sokagimizda cok guzel bir bayanin sahip oldugu arabadir.*arkadaslarla aramızda hangisini istersin kadını mı arabayı mı tarzı diyaloglar herzaman geçer ve herzaman da 650 ci kazanır tabi.
güncel Önemli Başlıklar