bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. .
    sözlükte yaşanan ve rezilliği boy boy gösteren durumdur. kabul edelim bluevelve yaratıcı başlıklar açıyor. enteresan yazıyor. akıcı yazıyor ve güzel bir noktada bağlıyor. ayrıca küfür de etmiyor. fakat küfür olmayan ama karşındakini küçük düşüren aşağılayan davranışlara nasıl oluyor da moderasyon bu kadar kayıtsız kalabiliyor. ya benim allahım hakkında sihirbaz diyor. tamam anlarım inanmazsın. kabul etmezsin ama saygı duyman gerekir. neden aynı hassasiyet her konuda gösterilmiyor bunu sürekli soruyorum moderasyona. neden bu platformda allaha küfreden komunist olan hiç sıkıntı çekmiyor. deniz gezmişle alakalı ima içeren bir entryim defalarca siliniyor. ben de ısrarla başka bir başlıkta başka bir entryi göstererek bunu silmeden benim entrymi silerseniz tekrar açarım diyorum sonunda çaylak oluyorum. bakın ben tarikatçı, radikal islamcı biri değilim ama allahımı dinimi kitabımı bilen biriyim. biri illa beni benim dinimi benim inancımı ya da başka birisinin her hangi bir şeyini sebepsiz yere aşağılaması kişiyi küçük düşürmesi sözlüğün kalitesini düşürmez mi. bunu şöyle açıklamak istiyorum suç değil ama kötü bir davranış olarak açıklayacağım.
    otobanda giderken ambulansın arkasına geçen ve onun peşinden ayrılmayan ya da yol verip arkasına hemen geçen fırsatçıları hepimiz biliriz. onlar şunu söylüyor ne kardeşim ben istediğim şeritte gidemez miyim yasak mı doğru aslında yasak değil ama bu resmen fırsatçılık şerefsizlik. ibnelik ulan bu yolda böyle bir şeyle karşılaştığımızda hepimiz vay oruspu çocuğu diyoruz. suç olmasa da insanlığa aykırı.

not: yazım hataları düzeltildi
    8 -2 ... bado
  2. .
    kimi yazarlara nispeten toleranslı davranılmasıyla alakalıdır,bluevelve bu bağlamda kayırılan bir yazardır. iyi yazar, akıcı yazar hemfikirim ancak kimi zamanda sınırları aştığı da su götürmez bir gerçektir.
    4 -1 ... forevergreencrocodiles

alakalı başlıklar