1. .
  Türk Blog Dünyasının ücretsiz blog servislerinden Bloggum.com'un düzenlediği yarışma sonuçlandı. 2007 yılının en iyi blogunu seçmeye yönelik bu yarışma beklenenin aksine katılım az oldu. 26 blogun katıldığı yarışmayı Okan Yüksel'in kişisel blogu kazandı.

  Bloggum.com ise yarışmayı düzenlemekteki amaçlarının "Türkiye'de blog kültürünü geliştirmek, blog nedir diye merak edenlerin dikkatini bloglara çekip teşvik etmek, ülkemizde de insanların özgürce düşüncelerini yazabildiklerini göstermek" şeklinde açıklamışlar.

  Yarışma tarafsız jurisinin değerlendirmedeki kıstasları Tasarım %20, Özgün içerik %50, Etkileşim %30 şeklinde olmuş. Ödül alan bloglar ise bunlar;

  http://okanyuksel.bloggum.com - (Laptop)
  http://damacana.bloggum.com - (Cep Telefonu)
  http://rapankaratv.bloggum.com - (Fotoğraf Makinesi)
  http://pasaj.bloggum.com - (Mustafa Sandal Konser Bileti)
  5 ile 10'uncu sırayı paylaşan sırasıyla Foto Gürhan, Wampirsifen, Amator Yasamak, Hikayeci, Visal ve Elvis de Blogla Pazarlama kitabını kazandılar.

  Bir müjdeli haber: Bloggum yönetimi gelecek yıl daha kapsamlı ve tüm blog servislerini kapsayan bir yarışma yapmayı planlıyormuş.
  ... illumination
 2. .
  rapankara kardeşin rockçılara karşı olduğunu öğrenmemizi sağlamış yarışma. niye bu rapçiler rockçılara karşı çok anlamsız yahu klasik ergen tribi sanırım.bir gün kafa üstü helezonlar oluştururken kıracaklar o kafalarını ya du bakalım.
  ... birgarip
 3. .
  http://www.bloggum.com/t/...70e9137cf69b244e4bdea8d1e
  ... illumination