bugün

şarabını kapıp sözlüğe gelmiştir.

+1 meyhane arkadaşı kazandın. Bununla ne yapmak istiyorsun ?
yakınlarda bir metal müzik konserinde köşe de çok içmekten sızmış olarak göreceğim diye korktuğum yazar.
Hayatı enlerde yaşayabilecek yegane insandır kendisi.
--spoiler--
sevgilisinin birden fazla eşli olmasının, duygusal çöküntüsünu
--spoiler--

Kendisi evlidir yalnız. Ayrıca iyidir, kalenderdir.
Dhkp-c militanının sözlü saldırısına uğrayan yazar. Kalemi iyidir, severek takip ediyoruz kendisini.
allah'a uçan tekme atan, zifiri karanlık kuşak taekwandocu yazar. satan yokluğunu yaşatmasın.

behemoth ulan!
ya kendisi bir erkek ya da bu gece bi lezbiyenlik aşkı tutmuş gidiyor.
lezbiyen olma aşamasında olmasıyla dikkat çeken yazar. olduğu anda dm pls. lezbiyenliğini kayarak kutlamamız gerekli.
(bkz: the god of darkness)
Bugün Doğum günüymüş, kutlu olsun diyoruz.

görsel
doğum günü çocuğuymuş. nice mutlu yıllar dilerim . doğum günün kutlu olsun güzel kadın.
inanmıyorum, bununla birlikte üç kişi oldu ama alkolik oldum diyorsa olabilir de
neyse doğum günün kutlu olsun sevgili yazar.
al sana doğum günü hediyesi kardeşim;

http://www.youtube.com/watch?v=TEVodXzNmPM
mutlu yılların olsun ögretmen hanım
esinle bir ömür mutlu ol insallah.
Doğum günün kutlu olsun yazarı. Nice mutlu senelere.
Doğum günüymüş, hep mutlu olması dileklerimle.

Çok tatlı bir yazar.
Muzik zevki olmayan yazar.
kendisi ile birlikte lezbiyen olma planlarımız bulunan yazar. fakat ne yazık ki benden önce başladı hatun kaldırmaya. beni satmış olması bir yana, bana geriye bir şey de bırakmadı. ayıptır, günahtır.
Arkadaşlar bu hatun bana yürüyor galiba.

görsel

Bir yazar, en ponçik olanından.
Ye beni, yiyeyim seni..

Edit; aha favladı!
Evleniyorum sözlük.
her defasında sözlükten uçurulup yeniden hortlayan ve nickinde meymenet olmayan bir hdpkk ve dhkpc sempatizanının aklı sıra yapmaya çalıştığı saldırısına uğrayan yazarlardan biri.
aynı şahıs benim de nickaltımı her gün uplayıp onlarca kez hakaret etti. bu saatten sonra bizzat umursamamak, verilebilecek en mantıklı cevap olacaktır. ciddiye alınmaya değecek bir eleman değil çünkü.
eskiden de bilirim ve severim metalci arkadaşı, eksik olmasın. entrynin hasından anlar, çomar ve hewal bükücüdür, atatürkçüdür, cumhuriyetçidir, milliyetçidir.
bu arada geçmiş doğum günü kutlu olsun. yeni yaşından beklentisi neyse, onu alması temennimle. iyi yazmalar.