bugün

The scientist adlı derginin haberine göre; Black metal, özllikle de uzun süre dinlendiğinde, beyin hücrelerinin geri dönüşsüz bir şekilde ve hızla öldürüyor. Son 3 yılda yapılan deneylere göre, black metal dinlemeye başlayan insanın iq seviyesi yılda ortalama "10" puan düşüyor. Bu da 6 yıl civarı black metal dinleyen birinin yarı yarıya gerizekalı olduğu sonucunu vermektedir.

http://www.the-scientist.com/article/home/529634/

edit: Böyle bir haberin cidden var olduğunu düşünenlere selam ederim. Eminim ki onlar en az 10 yıldır black metal dinliyorlar.
beyin hucrelerinin muzik ayrimi yapabilme kapasitesi oldugunu ogrendigim onerme. gazetelerin son sayfa sacma magazin haberlerini gecmeyecek basit bir haber.
beyin hücrelerini uyutmasından iyidir. *
ki böyle birşey de yoktur da o ayrı mesele.
(bkz: black metal pipi büyütuyor)
(bkz: sürekli büyüyor efendim durduramıyoruz)
(bkz: biz türk üz bize bir şey olmaz)
son dönem türk pop müziği ve amerikan soul temelli, zenci kadın popo sallamalı rythm and blues zırvası öldürmedikten sonra hiç bişey öldüremez cevabını alması gereken önerme, böğürme pösürme...
-black metal beyin hücrelerini öldürüyormuş abi.
+sen de bunu yedin!
-evet abi......çay söyliyim mi abi?...
+yok sen içeri geç, ben söyliycem.......be a... koooduuummm...
vıcıvıcı gıcıgıc carcarcarcar(arka planda marduk çalmakta)

- abi duydun mu black metal beyin hücrelerini öldürüyormuş?
+ ne bileği len?
- dinlediğin müzik abi!
+ evet...
- hücre diyorum, beyin diyorum ölüyormuş.
+ az daha kafa sallıyım geliyorum anne.
morbid angel kapağına bakıp

- bilader kim bu? ne müziği yapıyor?
+ metal abi bu..
- çekinme kardeşim!
+ morbid angel abi.
- yok yani biz de metalciyiz de halukçuyuz yani!!
+ ne güzel?!!

artık kimin beyin hücresi ölüyse * * *
doğru önerme. öğleden önce marduk dinleyip, öğleden sonra cuma*ya giden satanistler çok gördüm. nasıl bir beyin hücresi ölümüyse onların ki artık, bişey kalmamış geriye.