1. ?.
  doğruysa çok çirkin, değilse 'tesadüfün bu kadarı'dır. yalnız bir kaç değil; defalarca sözlükte dönüp dolaşan espri ve kelime oyunları dile getirilmiştir. dikkat edilirse sözlük ismi vermiyorum.
  4 ... a nick
 2. ?.
  bu tespite örnek verecek olursak eğer;
  (bkz: bir kıza ofsaytı anlatmak)
  (bkz: topunu inşaata kaçıran çocuk)
  2 ... ashaf
 3. ?.
  çok mantıklı bir tespit.
  yalnız bir anda bkm mutfak gözümden düşüyor, o yüzden iyiye yoruyorum ben yine de.
  3 -1 ... fonmakinesiyleayaginiisitankiz
 4. ?.
  doğrudur efendim buyrun kanıtı: (#4504099) * *
  2 ... tarzan ince dallarda
 5. ?.
  neden olmasındır;çünkü önemli olan özgün olmaktır, üretmektir. işte o sebeple olmasındır. aynı yemeği ısıtıp ısıtıp insanların önüne vermek değildir başarı. ben o zekice esprilerin sahipleri adına memnun değilim bu araklama mevzuundan.
  1 ... a nick
 6. ?.
  (bkz: üsküdar da sabah oldu)
  (bkz: fikir çalmak cüzdan çalmakla aynıdır)

  #3650338
  1 ... bambu
 7. ?.
  doğru bir tespittir. babaannenin pornoları bulması, hatta orada söylediği sözler bile bir yiğit özgür karikatüründen kopyala-yapıştır yapılmış. sırf sözlük değil yani, komple sömürüyorlar. tabi bunu iftira olarak almayınız; olabilir, benzeyebilir.
  2 ... kabizkugu
 8. 1.
  en çok da sözlükte geçen anlamlı tashihleri kullanmaktadırlar.
  ... erdem andac
 9. 2.
  doğru bir tespittir zira izlerken pek gülemiyorum artık tüm esprileri daha önceden duymuş oluyorum. * *
  -1 ... durdurmak yok yolluya devam
 10. 3.
  elle taharetlenmeyi temizlik sanan tip başlığındaki tanımlamalar uludağ sözlük yazarları tarafından yapılmıştır. elle taharetlenmeyi temizlik sanan tip ile ilgili tanımlamalar bulunmaktadır. yazılanların hepsi yalan olmakla beraber sadece uludağ sözlük yazarlarını bağlamaktadır. sitede yazanlar birinci dereceden el emeği göz nuru olup yürütülmesi durumunda iş bu kişi uludağ a tatile ıssız bir kulubeye davet edilecek 'ben içerdeyim gel canım nedir bu elle taharetlenmeyi temizlik sanan tip nedir problem' denilip uludağ gazozuna ilaç konmak suretiyle etkisiz hale getirilecek ve sonra ibreti alem için bilimum dağ hayvanatına yem yapılacaktır. ayrıca soğuk içilmesi tavsiye olunur ve bundan doğabilecek bir boğaz tahribatı durumunda bana ne denilir. feci şekilde bir ek$i sözlük klonudur. in this page you can find information about elle taharetlenmeyi temizlik sanan tip. Copyright of the articles are belong to their authors.

  yukarıda da söylendiği gibi gidip bunu yapanlara cezalarını vermek lazım. mahkemeye verelim bari zall'ın cebi para görsün yazık.

  edit tanım:doğrudur,pek çok örneği mevcuttur.
  ... karton piyer