bugün

Liverpool'un, Rekorlarını ele geçirecek olan bayern'i görünce üzülmesi durumudur. "Bu rekoru kimse kıramaz tamam yeter" demeyip, "keşke bir iki tane daha atıp 10-0 yaparak rekoru sağlama alsaydık" dedikleri kulislerde konuşuluyormuş.

Yav bu beşiktaş size ne etti gardaş? *
Yav beşiktaş bize bişey etmedi gardaş ta, belki bayern beşiktaşa bişeyler edebilir.
Söz konusu olmayan durumdur. Beşiktaş artık eskisine göre futbolu değiştirdi. 8 gol yemez artık hatta maçı 11 kişi bitirirse en fazla 4 yer. Eskisi gibi 8 yiyecek kadar vasıfsız değiller.
üzülenler beşiktaşlılar değildir efenim. üzülenler avrupa da köy takımlarına havada karada içerde dışarda evire çevire sökülüp gelenlerdir efenim. birisi hakem olmadan ciğeri beş para etmez diğeri suni lider olarak geldiği derbiden rezil olarak dönendir. sonra beşiktaş şu kadar gol yedi rekor kıracak derler utanmazlar. kendi ezikliklerini beşiktaşla dalga geçerek gidermeye çalışırlar. hepsi beşiktaşa olan korkularındandır.
Lafı götünden anlayan tinercilerim yorum yapmaması gerekir. Ben beşiktaş'ı liverpool bekliyordu demedim, bayern yerine daha güçsüz rakip çekselerdi de bizim rekor kırılmasaydı diye düşünüyorlardır dedim.

Edit: silmiş entrysini aferin.
beşiktaş bu defans anlayışıyla bayern'den en az 5 yer. +7 oynamak mantıklı görünüyor.
e tabii bu kulvarlarda, vardar´a kendilerini ziktirenler konuşamazlar...
Liverpol açıklama yapmaya cesaret edemedi. Benzeri için (bkz: günlük gazete başlıkları)
güncel Önemli Başlıklar