bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    5. maddesi şu şekilde olan bir taahhütnamedir;

--spoiler--
    “Toplumsal, siyasi ve ideolojik olaylara sebebiyet verecek şekilde veya bir kişiyi veya grubu veya zümreyi hedef alacak şekilde hakaret etmeyeceğimi, hakaret içeren sloganlar atmayacağımı, aksi halde BJK'nin sezon kartını bedelsiz olarak geri alma ve iptal etme hakkına sahip olduğunu, böyle bir duruma itiraz etmeyeceğimi ve bu nedenle BJK'dan herhangi bir talepte bulunmayacağımı ayrıca böyle bir duruma sebebiyet vermem halinde BJK'nin uğradığı veya uğrayacağı zararlardan sorumlu olduğumu ….”
    --spoiler--

dünyanın neresinde var lan böyle uygulama? yapacağınız yalakalığı sikeyim ben gidiyorum.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/24422407.asp
    4 ... orusbunun evladi
  2. 2.
    adamlar haklı. senin ideolojik sloganların ve hareketlerin yüzünden kulüp niye zarar görsün. beşiktaş taraftarı sadece solculardan mı oluşuyor? siktirin gidin girmeyin stada.
    -6 ... cinereo lupus
  3. 3.
    buna hayır diyecek adamlar gitmesin zaten stada. nesiniz lan siz? siyasi bi oluşum mu taraftar mı? götünü yaladığınız çarşının içinde büyüdüm lan ben. ne bok olduklarını benden iyi mi bileceksiniz düdükler. haplı haplı stada gelip 6 yaşında çocuğun üzerine meşalenin ateşini atan adamlar senin çarşı dediğin. siktir git şimdi. evet.
    1 -4 ... fikir muhendisi fikri
  4. 4.
    hakaret yaziyo bre zindiklar basbakani istedigim yerde protesto ederim ona laf yok. turk milleti kadar lafi gotunden anlayan bi halk varmidir acep?
    1 ... professor chaos