1. 1.
  futbol federaysonuyla birlikte yaptıklarını unutup, bursasporu düşürdükten sonra(ki bursaspor lig tarihinde en çok puanla küme düşen takım olmuştur) bursalı ve bursasporlu seyircilerini kızgınlıklarına anlam veremeyen(ya da anlamaya çalışmayan) ve her koşulda üste çıkmaya çalışan kişilerin yaptıkları eylemdir.
  maç sonrası bursaspor taraftarı hakkında "iğrenç" açıklaması yapan bjk lı yönetici, yalovada feribottan indikten sonra bazı bjk lı taraftarlarla arasında geçen konuşmada sütten çıkmış ak kaşık olan bjk taraftarı aynen şu ifadeyi kullanmıştır; "zamanında söyleseydiniz kamikaze birliği gönderip sahalarını kapattırsaydık...". bu lig tv kamerasının çektiği bir görüntüdür, ulusal basına ne kadar yansımıştır tartışılır.
  ayrıca bu kadar abarttıkları maçta da istanbuldaki maça oranla neredeyse hiç küfür edilmemiş, gerekli cevap pankartlarla verilmiştir.
  http://www.bursaspor.org....mg/mac/2006/bsbjk07_5.jpg
  http://www.bursaspor.org....mg/mac/2006/bsbjk07_2.jpg
  2 -1 ... nebilemben
 2. 2.
  (bkz: bursaspor taraftarının kendini nimetten sayması)

  (bkz: bursaspor taraftarının acıyı hala unutamaması)

  (bkz: bursaspor taraftarının kendi kendine eğlenmesi)

  (bkz: bursaspor taraftarının kendini bir bok sanması)

  ne zaman adam oldunuz bir maç kazandınız diye kendinizi yükseklerde görmeyin...

  (bkz: bursaspor taraftarının bestedeki gibi olması) *
  5 -6 ... fatal
 3. 3.
  olayı hala maçı kazanmakla alakalı olarak gören bünyelerle bişey tartışmanın bi anlamı yoktur. (bkz: zeytinyağı nereye çıkar)
  -1 ... nebilemben
 4. 4.
  olayı hala maç kaybedip küme düştüklerinde kendilerine acaba biz neden küme düştük, neden bu kadar kötü top oynuyoruz diye sormayı akıl edemeyip ülkenin her vatandaşında görülen özellikle karşı tarafı suçlayarak, onlara b.k atarak işin içinden çıkmaya çalışan bünyelerin anlamsız serzenişidir...

  önce kendinde arayacaksın suçu...

  (#1645592) *
  -1 ... fatal
 5. 5.
  türkiyede şike yapıldığı bir gerçektir. ama bu şikeyi bjk kadar federasyonla organize yapan bir takım daha yoktur (bkz: karadeniz lobisi). ayrıyetten bilmeyen arkadaşlar için söyleyeyim, bursaspor'un küme düştüğü sene ankaragücü zaten rize'yi rizede bursaspor için yenmeye çalışmış ancak başlarına, rizenin bursada başına gelen gelmiştir. ancak hala daha bjk taraftarının bursaya bursa taraftarının onlara olduğundan daha fazla kini olduğu açıktır (bkz: başlığa tecavüz), ancak bursanın gocunduğunu söylemelerine rağmen kimin gocunduğu ise merak konusudur. ama sezonun son 5 haftasında seri olarak kazanak tek takım da bursaspor değildir. burda bahsedilen kimin şike yaptığı değil(çünkü kimse inkar etmesin türkiye liglerinde şikesiz sezon olmuyor) kimin ne kadar gocunduğudur.
  -1 ... nebilemben
 6. 6.
  bursaspor taraftarının kendi kendine gelin güvey olmasıdır. bursaspor taraftarı değilmidir kendi kendine kin ve düşmanlık yaratan. bir galatasaray lı olarak hakı bulduğum açıklamadır.
  -1 ... jigga
 7. 7.
  (bkz: dinime kufreden musluman olsa)
  -1 ... atgmuls
 8. 8.
  kıskanıyorlar Texas'ı hakikaten... Daha ateşli ve yaratıcı olduğunu çekemiyorlar.
  -1 ... mo ni fe