bugün

olum manyak mısınız lan bunu neden savunuyorsunuz?
şu troll başlığa ciddi ciddi girip fabri yi savunanları görünce kahkaha attım.

fabri sigara içiyor tineri de birtakım taraftarı çekiyor yemin ediyorum.

bu arada naingolan da sigara içiyor adam canavar gibi orta saha.
aslında "bize ne"dir. ama şu bjk taraftarının her fırsatta rakiplerine çamur atma hevesi yüzünden ben de diyorum ki "ooooo nasıl olur! sporcu adam sigara mı içer? yazıklar olsun bunu kovmayan bjk yönetimine!"
işin troll kısmını bir kenara bırakırsak; devre arası kampı sırasında gece yarısı göte kadar sarhoş biçimde yol kenarı bir büfeden tütün mamulü almaya çalışırken görüntülenmek...
bjkliler fanatikliği bir kenara bıraksın da bu olay bu şahsın iş ciddiyetini gösterir, bu şekilde görsünler!
tiner sigarasız gitmiyodur.
bir fenerbahçeli olarak bize ne amk.

sonuçta fabri bir sporcu. sporcu adam da sigara içmez. böyle yapmaması gerekirdi. kendi ayıbı onu ilgilendirir. belirli bir kulübe bağlı olduğu için o kulubün yargılaması veya ceza vermesi gerekir. taraftarların eleştirmesinin de pek bir şeyi değiştireceğini sanmıyorum.
fazla abartılmaması gereken olaydır. gelmiş geçmiş en iyi oyuncu dediğimiz messi bile puro içerken yakalanmadı mı? şenol hoca zaten gerekli uyarıları yapacaktır, kendisi de biraz dikkat etse iyi olur tabi..
mahmut hocanın hala görev başında olduğunu gösteren gelişme.
Adam kaleci koşmuyoki.
görsel
zidane'nın sigara üstüne sigara içerken yakalanmışlığı var. arda gibi göbek salmadıkça sıkıntı yok.