bugün

güzel bir dille yazılmış bir metin var ana sayfasında.
tuncay özkan'a ait bir sitedir. soru olarak algılanırsa da azınlık veya bir avuç olarak cevaplanabilecek sorudur. * *
(bkz: Biz üc kisiydik)
sağdan saaaayyyy!

girdiyi canlandırmak için açıklama:

başlık son dönemde oluşan bir hareketin bir eylemidir. bu hareketin yanında, arkasında bazı askerlerin olduğu da düşünülürse, sağdan say komutu bu hareket için yerinde bir çağrışım ya da gönderme sayılmalıdır.
minti minti adlı tiyatro eserinden bir sahne;

- kaç kişi bu sınıf?
+ bilmem.
- ben burdan ürkütiyim sen ordan say.

(bkz: ne biliyim kaç kişisiniz)
(bkz: nejat uygur)
aslinda kac kisiyiz yazisindan cikan bir olusumu desteklemek amacli hazirlanmis sitedir. olayi sadece tuncay ozkan'a baglamak yanlistir.
adı aslında "birkaçkişiyiz.com" olması gereken provokatif site.

bu tuncay özkan değil miydi, seçim öncesi mitinglerde "çankaya'nın önüne barikatlar kuracağız" diyerek halk iradesine karşı duran? ee, ne oldu da şimdi o halkı biraraya getirmeye çalışıyor, yoksa çankaya'ya yürüyüp sivil darbe mi yapacak?
üye sayısı 7274 an itibari ile..

bu sayıya 1 günde ulaşsa desek , 1000000/7234 = 138 gün sonra 1 milyon üyeye ulaşır ancak.
bakalım.
yeni bir parti mi kurulacak ne olacak hep beraber görücez.
yonja gibi calısan site.
serbest çağrışım

(bkz: bir ara cumhuriyet mitingleri vardı sahi ne oldu ona)
oy veren nüfusun %47 si değiller. onu biliyoruz en azından.

tuncay özkan, arkaplandan gelen chp paraları, birkaç asker adam. ve oluşumumuz tamamlandı.
biz tam yedi cüceyiz
14 kollu bir deviz.
çok komik site. ne zamandır böyle gülmediydim.
ne zaman ki sol geldi kuyruklar oluştu diyen; gerçekten siyasetten anlamayan zihniyetin hoşuna gitmeyeceği internet sitesi.
oyları dolu atmaktan hazzeden, oylarını dolu atanların hoş karşılamadıkları site.
saniye miktari olarak mi artiyor anlamadim 3 saniye gecti ve siteyi refreshledikten sonra 17020 olan uye sayısı 17023 olan site olarak tarihe gecmistir.
ayrica buradan tuncay ozkana sesleniyorum. karde$im i$in gücün yoksa (ki yok farkindayim boyle $eyler yapiyorsun) bana bi bardak cay koyarmisin? tesekkür ediyorum.
basbakanimiseviyorum com dan daha gereksiz bir site olmadığı apaçık ortada olan, an itibariyle ulaşılamayan sitedir.
Yurdumun darbe yollarında ilerleyen gençliğinin son sığınağı olan site.
tuncay coçtu parti kuracak galiba. kuvva-ı ihtilal partisi gibi bir şeyler yapma çabasında. eğlenin gençler hakkınız derim kendilerine. yalnız bir sorun var, bu 1 milyon olayı biraz yaş, ama askere danışsa bir şeyler yapar gibime geliyor.
* tuncay özkanın başlattığı oluşum. tuncay daha yeni seçim yapmadık mı. almadın mı orda sen boyunun ölçüsünü. seçim günü televizyonda mor ile kırmızı arasında renklerde gidip gelen sen değil miydin. cumhuriyet mitinglerinin sonucunu idrak edemedin mi? yazık yazık. *
(bkz: rtük ün tahakküm kurma sanat)*
her üye olanı kendi adamı sayan site. pişman oldum lan üye olduguma. tuncaymalcan diye de üyelik aldım adamlar hala selam sabah veriyor bana.
An itibari ile açılmayan site.
kendilerine karşı olan hiçbişeyi sevmeyen ampüllerin nefret ettiği sitedir.
kanalturk ana haber bültenlerinde sürekli altta reklamı gösterilen site.
güncel Önemli Başlıklar