bugün

yeni bir dokuzuncu nesil yazar, hoşgelmiştir.

edit: (#16180159) haklısın dostum bu arada.
(#16180159) şimdilik mantıklı görünen yeni bir yazar.

hoş gelmiş.
nickinden dolayı kendisini kız zanneden yüzlerce abaza yazar tarafından çok yakında nick altı coşturulacak yazardır.
özel mesaj kutusu da çoktan dolmuştur Allah bilir.
dokuzuncu nesil yazar. hoş gelmiş.

dokuzlar örgütü
Aldığı nickin anaokuluyla ne ilgisi var anlaşılamayan yazar. Hepimiz Descartes, Kant, Mağara, Sonsuzluğun Dayanılmaz Hafifliği falan gibi nickler taşıyoruz tabi.

Hoş gelmiş ayrıca.
tarih bilgisi sadece türkiye cumhuriyeti lise 1 tarih kitabından ibaret olan yazarların ortaya çıkıp havlamasına çok gülen yazar.

güzelim, ermeniler senin ırkından çok daha önce anadoluda ikamet etmekteydi. ülkü ocaklarında çay demlemekten beynin sulanmış sanırım senin.
soysuz ermenilere soy ve tarih isnad eden bir cahil.
sözlüğe hızlı giriş yapmış, etrafa son sürat sıçrayarak meşhur olma peşinde olan bir tür çamur.
elindeki tek belge ilkokul diploması olan bazı kesim yazarları kızdırmış yazar. ayrıca ekonomiyle liseden beri ilgilenmekte olup ekonometri son sınıf öğrencisidir.

edit: ayrıca sözlükte yeni değildir. 2 yıldır aldığım 5. hesap bu.
nickinden de anlaşılacağı üzere pek bir hayır beklenmemektedir kendisinden.
Sıyaset bılgısı de tarıh bılgısı kadar noksan olan yazarımsı. Halkı acken ekonomısının pek ıyı oldugunu dusunen allah devletımızı basımızdan eksık etmesıncı.
akademik kariyer sahibi insanlara ilkokullu yakıştırması yapan, cahil ve içi türk nefreti ile dolu bir ermeni. bağrımızda beslenenlerden. bu toprağın ekmeğini yiyip bu toprağın insanına kin kusanlardan. allah ıslah etsin. ayrıca papuç pahalıdır bu topraklarda bunu bilmesi gerek.
(bkz: hepimiz ermeniyiz) hakaret edenleri kafaya takmamasi gereken yazar zaten nesli tükeniyor onların.
politik açıdan güzel tespitlerde bulunan 9. nesil yazar. hoşgelmiş. biz ezilenler, ezilenlerin yanında saf tutanlar, burdayız. şöyle buyur.*
ispatlı belgeli tarihi gerçekleri yok sayıp emperyalist yalan ermeni palavralarını savunan ve sadece tehcirde 500 bin ermeninin katledildiğini iddia eden cahil mahlukat.

lan süzme ermeni zaten 450 küsür bin ermeni tehcir edildi. 500 bini nasıl ölecek hırbo.

1915 olayları sırasında bile 500 bin ermeni ölmedi.topu topu katledilen ermeni sayısı 50-60 bini geçmez.ama buna mukabil ermeni taşnak çeteleri tarafından katledilen müslüman tebaa 500 küsür bin civarıdır.

lozanda akibeti belirsiz 130 bin ermeninin hesabını sormaya geldim diyen ermenistan başbakanının bu sözünü sana kapak olarak takarım.

500 binmiş * bu kadar korkak alıştırma kendini.soydaşların 2 milyon rakamına bile ulaştı.artık 1.5 milyon da kesmiyor onları.
yapılan yorumlara, verdiği cevaplara, girdiği entyleri, bakılırsa ermeni olduğunu anladığım kişi.
(#16210399) anlaşılan "anne ve babanın" kutsal olduğunu bilmeyen bir ermenicik vatandaş yazdığım entry kendisine neden dokunmuş anlamış değilim ama belli ki kendi çapında bir öfke patlaması yaşamış ve nickaltıma karalama gereksinimi duymuş önemsiz bir zat.
Yazılanı götünden anlayan süzme ermeni;

tehcirde katledilen ermeni sayısı 3 bindir..ama bazı tarihçiler de tehcirde öldürülen ermeninin bu rakamın 2 katı olduğunu yani 6 ila 8 bin civarı olduğunu iddia etmektedirler.

1915 olaylarında katledilen toplam ermeni sayısı ise 50-60 bin civarındadır

söylediğim budur.

bunu idrak edebilmen çok mu zor.

lozana gelen ermenistan başbakanı kayıp 130 bin ermeninin hesabını sormaya geldim demiştir.

kısmen haklıdır çünkü 130 bin ermeninin akibeti belirsizdir.işte bunlar içinde hastalıklar sonucu ölenler,ermenistana göçenler,rus ve fransız orudusu içinde geberenler düşüldüğünde tahmini olarak taş çatlasın 50-60 bin kadarının katledildiği düşünülmektedir.

süzme ermeni,

tehcir edilen ermeni sayısı zaten 450 bin. 500 bin kişi nasıl ölecek.

ayrıca tehcirde ölen ermeni sayısı çok azdır.esas ölümler 1915 olayları sırasında olmuştur.

o tehcir kararı niye alındı sanıyorsun.

ermeni taşnak çetelerinin katlettiği müslüman tebaa 500 küsür bin civarıdır.bu katlimalara türkler ve kürtler tarafından da karşılık verilmeye başlayınca ve 50-60 bin kadar ermeni katledilince
ermpeyal devletlerin baskısıyla osmanlı tehcir kararı almıştır.

tehcir tüm objektif tarihçilerin birleştiği biçimde çok başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş ve çok az insan kaybı yaşanmıştır.

bunlar çatlasanda patlasanda gebersende tarihi gerçeklerdir.soykırım bir yalandır.emperyalist bir yalandır.bir soykırımdan bahsedilecekse 500 küsür bin türkü-kürdü katleden ermeniler bu soykırıma kalkışmıştır.bölgedeki müslüman tebaanın verdiği karşılık devede kulaktır.

sana en gerzeğe anlatır gibi bir kez daha tekrarlıyorum.

tehcir, 1915 olayları nedeniyle alınmış bir karardır.dolayısı ile 1915 yılında yaşanan katliamlar olmuştur.karşılıklı diyemiyorum çünkü katledilen müslüman tebaa, katledilen ermenilere göre kat kat fazladır ve zaten bu olaylarıda ermeni taşnak çeteleri başlatmıştır.

bu son paragrafı 10-15 kere oku.belki kafana girer.
(bkz: karşıt olduğuna tahammülü olmayan herkes faşisttir)

artık sözlüğe çok az katılım gösterecek yazar.

nedenini anlamadığım şekilde çaylak yapıldım. bir derdim var butonu aracılığıyla belirttim bunu. ne anayasaya ne sözlük kurallarına aykırı bir şey demediğimi ve küfür etmediğimi. silik yiyen entrylerim arasındaki tek küfür şu: "kaynak kıçım"

ermeni olduğum için, ve çoğunluğun doğrularını kabul etmediğim için sürekli bir linç yapma arzusu içinde insanlar bana.
alın türklüğünüz sizin olsun, bayrağını sizin olsun, bizdeki değeri paha biçilemez olan ararat'ta sizin olsun. bana ve bize insanlığımız yeter.

gidin dağlara "ne mutlu türküm" diyene yazmaya devam edin. aranızda kavga çıkaracak olan "ermeni dölü" küfrünüde en adi insanlara etmeye devam edin. bir sonuç getireceğini düşünüyorsanız; devam edin..
Yozgat'ta 'bizimnen dağalsin' şekline dönüşecek cümle.
(#16293641) söz konusu entrysinde ne mutlu türküm diyene diye bağırmayı yaşadığı yerde küfür olduğundan bahsetmiş.

konuya açıklık getirmek için diyorum küfür zannedilmektedir. onlar öyle sanmaktadır yani. aslında hayır duası gibi bişeydir.
bizimle olmaması gereken yazar.
nickinin hakkını vermiştir.
(bkz: #16180159)

evlenmeden sevişen kız olması muhtemeldir.
büyük ihtimal dişi.
takma adıyla bile türkçeyi katleden yazar.