bugün

Canım Ailem ekibinin yeni çekeceği dizinin adı.

Dizinin kesinleşen kadrosunda ilker Aksum ile Şebnem Bozoklu bulunurken, diğer oyuncularla görüşmeler sürüyor. TMC'nin yapımcılığını üstlendiği, Aydın Bulut'un yöneteceği, ATV ekranlarına gelecek olan dizinin çekimleri 20 Haziran'da başlıyor.
söylemi kulağa hoş ve samimi gelen dizi içeriğinin de aynı samimiyette olması kuvvetli ihtimal... Bekliyoruz...
ağustos ayında yayına başlaması muhtemel dizi. yetkin dikinciler, ezgi mola, engin günaydın gibi isimlerin de dizi kadrosuna dahil olacağını okudum.
canım ailem sonrası geçen süre boyunca şebnem bozoklu'yu belli ki hor kullanmışlar. bilmiyorum yani ben öyle gördüm, ama makyajcının ipneliği de olabilir efendim...
ilker aksum ve şebnem bozoklu'nun oyunculuğu için kaçırılmayacak yaz eğlencesi olacaktır kendisi.
yaz dizisi gibi bir izlenim bırakmıştır. görelim neler olacak.
Başrollerinde ilker Aksum ve Şebnem Bozoklu nun yer aldığı ve büyük olasılıkla Kanal D ekranlarına gelecek olan komedi dizisi. Belalı kaynanası ve eşinin sekiz kardeşiyle başetmeye çalışan Filiz in komik hikayesi anlatılıyor.
sekiz erkek kardeş ve bir yenge! bu işin sonu kötüye varır, sağ çıkmaz o yenge diyesim var.

biz bihter-behlül geçirmiş adamlarız, direkt yenge muhabbeti. hoop.
13 ağustos cumartesi günü başlayacak olan yeni bir dizi.
güzel bir komedi dizisine benziyor geniş bir aileyi anlatığıda belli.
ilker aksum ve şebnem bozoklu ikilisine zaten canım ailem'de abayı yakmış biri olarak, heyecanla beklediğim yeni dizi. O değilde sanırım yetkin dikinciler'de oynuyormuş. gayet samimi ve eğlenceli bir dizi olacağından şüphem yok.
an itibariyle başlamış dizi. Ayşe Nil Şamlıoğlu müthiş oyunculuğunu ve felaket kaynanalığını şimdiden gösterdi. Güzel bir dizi olacağa benziyor.
şebnem bozoklunun su gibi güzelliğiyle ön plana çıktığı dizi.
şebnem bozoklu'nun hatrına biraz bakabileceğim dizi. biraz dedim ama.

edit: ilker aksum da varmış ya la.
kadrosu ve ilk bölümüyle kalbimde taht kurmuştur, izlenilirliği vardır, tavsiye edilir.
gayet de güzel eğlenceli dizi. Bundan sonraki bölümler çok daha güzel olacağa benzer devreye sekiz erkek kardeş girince.
gayet güzel gitmekte olan dizi. oyunculuk pek ala.
hiç bir oyunucunun sırıtmadığı, oyunculukların muhteşem olduğu, ilker aksum-şebnem bozoklunun süper uyum yakaladığı, daha ilk bölümüyle böyleyse 11 kişilik aileyle daha da güzelleşeceğine inandığım bir tmc yapım dizisi. iyi ki de yapmışlar, çok da güzel yapmışlar.
eğlenceli, sıcacık yeni dizi.
ilker aksum'un kız isteme sahnesinde yaptığı gaflarla gülümseden yeni dizi. eğlenceli bir şeye benziyor.
şebnem bozoklu'nun ve yetkin dikinciler'in oyunculuğa laf yok zaten.
ilker aksum' un annesi rolündeki teyzenin eczaneye girip;
-bana her zamankinden ver. dediği sahne beni güldüren tek sahneydi. kız isteme sırasında yapılan gaflar da fena değildi.
Güzel, tüketilebilecek bir dizi. Şahane de değil yalnız. Abartmayalım.
ilker aksum ve yetkin dikinciler in olması bile diziyi izleme sebebi olabilir . Bu arada fena da değilmiş hani.
ayşe nil şamlıoğlu ve yetkin dikinciler'in de kadro dahili olması ile daha da meraklanılası izlenilesi bir dizidir.
bence gayet eğlenceli gidicek yeni dizi, neşesi yerinde, komik, düz, gülsüz dalsız, sade bi komedi işte, sırf yetkin dikinciler için bile izlerim şahsen, güzel kısacası.
güncel Önemli Başlıklar