bugün

illa gay diye adlandırmazsak zaten vardır.

(bkz: i melih gökçek)

ha ne diyorduk? bu belediye başkanına sormuşlardı demi. *
belki de vardır ama, biz bilmiyoruzdur.

okan bayülgen sevdiğimiz ve saygı duyduğumuz bir insandır. ama bu soruyu akıllı birine sorsaydı, olmadığını nerden biliyorsun? cevabını alırdı. türkiye cinsiyetini saklayan yüksek rütbeli insanlarla dolu...
okan bayülgenin tam olarak neyi kastettiğini anlayamadığımız sorudur.
ya melih gökçeke laf çarptırmakta, ya da güya(!) ne zaman bu kadar modern olacağızı sormaktadır.(amk gay yönetici ile modern olacaksak)

bu arada gaylerin daha realist düşünebildiğini de gösterdi bize @2. götünden sallamanın böylesi.
gaylerin koltuk sevdası.

edit: dolu koltuk.
okan gay vatandaşın hakkını savunmasın demiyorum. Savunsun elbette. Hatta ben her zaman (altını çiziyorum) arkasında dururum. Ama ibneliğin lüzumu yok bence. * sevgiyle kalın.
melih gökçek'in ''bildiğim kadarıyla mesleğinizden memnunsunuz ve adaylığı hiç düşünmediniz'' cevabıyla tatlanabilecek soru cümlesi.
Okan bayulgenin melih gökçek e sorduğu soru.

http://www.youtube.com/watch?v=FfGfTsTbuEM

ilk 45 saniyedir melih gökçek in resmini koymuşlar zannettim adam gerçek duruyormuş ahahahaha.
Gay Hakemimiz oldu ihraç ettiniz, kaymakamımız oldu görevden aldınız, polisimiz oldu görevden attınız, belediye başkanımızı yedirmeyiz.
i. Melih gökçek'e niye sormuş ki, ne alaka, alakası yok yani.
insanların icraatlarına cinsel tercihlerinden daha fazla önem verdiğimiz günler gelirse gay bir belediye başkanımız da olabilir neden olmasın.
güncel Önemli Başlıklar