1. 1.
  güldü güldü Show'daki bebelerin oynadığı çocuk filmi. izledim, çipil gözlerim masraf saydı.

  doğa Rutkay şarkı yarşıması sunucusu..üç jüri üyesi var. üçü puan veriyor. ( 9 - 9 - 10 ) puanların toplam rakamını ( 28 ) anons ederken elindeki kağıda bakarak söylüyor. benim dikkatimi çekti..acaba puanlar önceden belli mi diyeD! tabi el kadar bebe izleyicisi ne dikkat edecek böyle şeylere..
  ... salvatoreadamo
 2. 2.
  Biraz önce boxofficeturkiye com'da yayınlanan izleyici sayısı ile dikkatimi çekmiş filmdir. Cuma günü vizyona girdi ve ilk 3 günde 165.000 sayıya ulaşmış. Ee ne var bu sayıda diyebilirsiniz haklı olarak. Bir çocuk filmi için bence gayet iyi bir sayı. Muhtemelen kendi kategorisinde hatrı sayılır bir gişe yapacak.

  》》kaynak 《《
  ... sodomlu
 3. 3.
  son yıllarda yapılmış en iyi eğlencelik türk filmi. recep ivedikler, damacanalar falan nasıl film yazılır, çekilir bir baksalar iyi olur. umarım hak ettikleri gişeyi yaparlar. seyretmeyenler gerçekten çok şey kaybeder desem yanlış olmaz. hem eski yeşilçam, hem de sondaki sahneleriyle hollywood aile filmlerine göndermeleri olan, oyunculuğundan figürasyonuna, mekân seçimlerine kadar dört dörtlük bir film olmuş. emeği geçen herkese teşekkürler...
  ... pekiyasimdi
 4. 4.
  https://youtu.be/ybm1GogWNC8

  Çocuklarla izlediğim müthiş esprilerle donatılmış bir çocuk filmi.
  ... atlant isten gelenadam