bugün

Akpli trollerin söylediği söz, bunları gaz odasına atacaksın!
Birtakım haysiyetsizlerin oraya buraya yazdıkları cümle. 90 metrekarelik bir daireyi alacak kudrete sahip olmayan insanların 783.562 kilometrekare vatan toprağını bizlere kazandırmış insan ile ilgili nasıl bu tarz çirkin söylemlerde bulunabildiklerini aklım almıyor.
Kaynak verilmeden bilgi verilmeye çalışılandır. Eğer ki gerçeklik payı varsa; dindarlar kendi dinlerini kutlamayı bırakıp 10 kasımı kutluyor ve dinden çıkmış oluyorlar. O zaman da benim gibi bir ateistten farkları kalmıyor. Gelin kedi keselim amk.
Internetin insanlara ne çeşit bir özgüven, gevşeklik verdiğini gösteren söylemler.

Bir kişinin yanınızda böyle konuştuğunu goremezsiniz. Açıkçası ben öyle bi delikanlıya rastlamadım. Twitterdan evinizi kim bulacak kim kıracak ağzınızı yüzünüzü değil mi. Rahatlık hoş tabi. Şerefsizler sizi. Bizim de bi bayramımız olacak en fazla 15 yıl sonra. O kadar yaşarsa tabi.
atatürk‘ün ölümünü bayram gören orospu çocuğu beyanı.
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
bilgisayar başında yarım saattir sövdüğüm malların ettikleri cümle. yine sinirlendim bak.
amerikan mandacılarının torunlarının sözüdür. otospu çocukları nedendir bu düşmanlık.
Üç beş aptal, bir dehayı nasıl anlayacaklar ki. Acıyın onlara.
(bkz: mal beyanı)
güncel Önemli Başlıklar