1. 1.
    ahmet katıksız'ın yönetmenliğini yaptığı bold pilot'un oğlu, ekin koç ve farah zeynep abdullah'ın başrolünü oynadığı film. ilk 20 dakikasından sonra derin bir hüzün kaplayan, binlerce mesaj veren muhteşem bir film. izlenmesi tavsiye edilir..
    1 ... teknisyen parcasi
  2. 2.
    Girilen entry sayısına bakarsak sözlükte pek ilgi görmeyen film . Dün gece filme gitmis bulunmaktayım at ve at yarışı ile zerre alakam olmamasına rağmen hikayesi ve oyunculuklarıyla beni etkilemiş filmdir tavsiye ederim.
    1 ... a8n5x
  3. 3.
    efsanevi yarış atı bold pilot ve dostu halis karataş'ı konu alan, son dönem çıkan birçok filmin aksine heyecanla izlemeyi beklediğim yapım. müslüm'müş, bohemian rhapsody'miş geçiniz efendim. fantastik canavarları da herkes bokluyor.

bir bu ikincisi de organize işler.
    ... maccaviti
  4. 4.
    öncelikle uludağ sözlüğün bir ekşi sözlük etmeyeceğini görerek saplama yaparak başlamak isterim. böylesine güzel bir filmin ekşide 8 sayfa lakin bu sözlükte sadece 3 entry ile kalması, uludağ sözlük kitlesinin ne kadar boş olduğunu ve yıllarca burada girdiğim entryler ile ne kadar çok zaman kaybettiğimi anlamış bulunmaktayım. sonuç olarak haram olsun.

filme gelince... siktir ettim ilgi alanınız değil.
    ... bircisimyaklasiyor