1. 1.
  akp li bir tekel işçisinin yaptığı açıklamanın başlığıdır.

  http://www.facebook.com/v...=1356556267543&ref=nf
  1 ... mzfcagri
 2. 2.
  ''bizi burada zorla komünist yaptılar" diyen akp'yi iktidar yapan , zaman gazetesi abonesi halktan,tekel işçisinin haykırışıdır.

  Vallahi onu biz iktidar ettik. Yani bunun da belgesi var. (Cebinden adına düzenlenmiş AKP kartını çıkararak) Görüyorsun bak bu AKP'nin kartı. Ben bu adamlara yıllarca hizmet ettim. Şimdi bunlar AKP'li değil, marjinal gruplar diyor. Doğru söylüyor aslında, hizmet ettiğimiz için marjinaliz.

  Bir de bu da Tekelci değil der. Bu sefer size bunu göstereyim (Tekel çalışanı kartını gösteriyor). Bunlar her şeyi der. Tekelci değil, der, marjinal grup; der her şeyi söyler bunlar. Biz kanıtlayalım (kartları göstererek) hem AKP'ciydik hem Tekelciydik, bizi bu hallere düşürdün.

  Bundan sonra sağ partilerin gazeteleri, dergileri, televizyonları yok hatta sildim hepsinin televizyonlarını. Allah korusun. Geç oldu ama biraz temiz oldu.

  Biliyor musun ben Zaman Gazetesi'ne aboneydim. Bir haber okudum. Bunlar üç milyar küsür maaş alıyorlar diye. Hemen genel müdürlüklerini aradım. Daha eylemdeyiz yani. Nasıl oluyor bu dedim, nasıl yazabiliyorsunuz dedim. Ben 1250 TL maaş alıyorum dedim. Beyefendi şöyle böyle dediler. Hemen gazeteyi kesiyorsunuz dedim. Ya şöyle böyle dediler. Hayır, kesiyorsunuz dedim. Gazetelerini kestirdim, televizyonlarını sildim. Artık hiçbir şekilde onlarla işim olmaz. Hatta sağ ile işim olmaz bundan sonra. Bizi burada zorla komünist yaptılar.

  https://video.uludagsozluk.com/v/bizi-zorla-gomünist-yaptılar-22251/

  &feature=share
  2 ... inanna salome
 3. 3.
  (bkz: BAŞBAKAN HALKı KOMÜNiZME ÖZENDiRiYOR)
  1 ... inanna salome
 4. 4.
  emeğiyle kazanana düşmandır akp yeni anlamış vatandaşımız ama anlamış sonunda.
  2 ... darius ve krezus