bugün

Bir Sözlük yazarı olarak merak ettiğim soru.
Sadece kendi kendimize takılıyor olamayız bu platformda.
tabii ki sadece kendi kendimize takılıyoruz. sözlük içi konularla ilgili konuşmayı da çok seviyoruz ama birbirimizi sevmiyoruz sürekli dövüşüyoruz.
görsel
Bir garip benim de anlamadığım sorunsal.
(#1883912) 12378 kişi okumuş bu güne kadar ve sadece 1 oy almış...
okuyanların eli oy verme tuşuna gitmiyor sanırım...
Sözlükte en çok merak edilen şeylerden biri.
Mesela Benim bazı entry'lerimi onbin küsür kişi görüntülemiş.
Acaba bir Haber sitesinde falan mı yayınlandı? Harbiden Kimler oluyor bizi. Kız yurtları falan olabilir mi?
Dış güjler.
Sen ben o bizler...
Merak ettiğim sorunsallardan biridir.
Hiç kimse.
diğer yazarlar.
ben okuyorum, ben hep okuyorum. bugün çıldırıp birileriyle yazışmak istedim de geldim ama çaylaklıktan çıkamadım bu kadar uzun sürmezdi sanıyordum. o yüzden halen okuyorum.
Bi önemi yoktur. Okuyan bir şekilde okur yav.
Gerçekten merak edilendir.
Mesela bazı entry'ler 8k görüntülenme almış. Demek ki bizi takip eden büyük bir kitle var.
Bu sözlükte yalnız değiliz bence. Tıpkı evrede yalnız olmadığımız gibi.
ama biz, bizi okumayanlar için yazıyoruz.
bizi islamcı hocalar okuyor. okunmuşuz biz...
Görüntülenme sayısı iki gözümüzle gördüğümüz için çifter çifter sayılıyor.

Bazılarımız üçüncü gözüyle de görüyor o yüzden üç kişilik sayılıyor onlar..
diğer sözlük yazarları.
Bu konuda Yazılımsal bir sorun olduğunu düşünüyorum. Zira sözlükte fakeleri de sayarsak taş çatlasın 20/25 kişi anca varız. Dışardan uluyu merak edip bakacak kimseler olduğunu sanmıyorum. geçtiğimiz günlerde de benim hayırlı sahurlar entryim 1967 kişi görmüştü.
Sözlüğe üye olmayanlar da okuyor. Ben üye değilken, yıllarca okudum. Sonra sözlüğün kalitesini yükseltmek için kendim de yazar olmaya karar verdim. Teşekkürler.
10 yıl kadar önce buralar cıvıl cıvıldı, haxball, tavla turnuvaları, aşık atışmaları, fantastik öykü, şiir yazanlar, aşklar ihtiraslar ohoo. Buralar hep dutluktu değil, bu kez buralar hep dutluk olmuş be. Sahi şimdi kim okuyor bizi ben de merak ediyorum.
Bence sözlük dışı okuyanlar da vardır.
Yani biz bize değiliz burada.
Biz dışa kapalı bir aileyiz, karışanımız görüşenimiz yok.