1. 1.
  sivas deplasmanına giden fenerbahçe kafilesini karşılamaya giden fenerbahçeli taraftarların açtığı pankart.

  --spoiler--
  Alan dışında ise kafileyi Sivas Genç Feherbahçeliler üyesi bir grup sloganlar ile karşıladı. Grubun, "Tek kimlik Aziz", "Kandırılmış Anadolu çocukları", "Bizi bitivemezsin, padişahım çok yaşa", "Aziz Yıldırım çarpsa bile" yazılı pankartlar açtığı görülürken, Amigo Sefa lehine tezahüratlarda bulunmaları dikkat çekti. Taraftarlar, "Bu devirde kimse sultan değil, padişah değil Aziz Yıldırım" diye tempo tuttu. Fenerbahçe kafilesi, kendisi için ayrılan otobüse bindikten sonra şehir merkezine hareket ederek, kalacağı Büyük Otel'e vardı.
  --spoiler--

  http://www.sporx.com/deta...kategori=29&go=126856
  2 -2 ... shunketsu
 2. 16777215.
  birkaç(sayıları kaçla sınırlı bilemiyorum) fenerbahçe taraftarının aziz yıldırım'ı küçük düşürme çabalarıdır. yanlış bir tarz olduğunu ve bu kavgaların aslında rakiplerin işine geleceğini tahmin etmeleri gerekirdi. demek ki aziz yıldırım'ın özrüyle dalga geçenler sadece galatasaray ya da beşiktaş taraftarları değil, insanın eline fırsat geçmeyedursun bir anda çirkinleşebilir.

  (bkz: aziz yildirim in ozruyle dalga gecen zihniyet)
  -1 ... trink
 3. 0.
  yaratıcı fenerbahçe taraftarı'nın son ürünü olan pankart.

  buradan görülebilir;

  http://www301.mackolik.co...protestopankartisivas.jpg
  1 ... minik mavi balina
 4. 1.
  cevap hazir onlar aslinda fenerbahceli değil.
  bir başkan düşünün kendi taraftarı dahil herkesle kavgalı.

  spor barış ve kardeşlikmiş, yesinler spor artık koduğumun kodamanlarının oyuncağı.
  1 -2 ... xargn
 5. 2.
  bir grup fenerbahçe taraftarı demiyeyim ayıp olur bir grup zibidinin kuş kadar beyniyle ürettiği ve bir insanın zaafıyla aklınca dalga geçerek hazırlamış olduğu pankart. Bir galatasaray taraftarı olarak bu konuda aziz yıldırım a sonun kadar destek veriyorum. Zira taraftar kisvesi altına bürünmüş, klüpleri sömüren, para, otobüs, bedava bilet gibi bitmek bilmeyen arzuları olan bu köhneleşmiş zihniyetlerin tüm stadlarımızdan süpürülmesi gerçek futbolseverlerin hayrına olacaktır.
  1 ... darkness85
 6. 3.
  e hani bırakma biziydi çok yaşaydı?
  olmamış uymamış pankart.
  1 ... deeplomattt
 7. 4.
  zamanında "mevdiven degil merdiven" pankartina agzindan salyalar sacarak cemkirenlerin de yine aynı temalı bir pankart açmaları, zamanında döktükleri salyaları güzelce yaladıklarını gözler önüne seriyor.

  onu geçtim, "büyük başkan bizi bırakma" dan buraya gelmeleri de ayrı bir başarı.

  kutluyorum, tebrik ediyorum..

  taraftarsın sen, çekersin cefa..
  3 ... chanson de roland
 8. 5.
  GFB grubundan bağımsız münferit olarak yapılan bir eylem. Zira GFB resmi web sayfasından bildiri yayınlayarak, sorumlu kişilerin gruptan ihraç edilip, tüm ilişiğinin kesildiğini belirtmiştir.

  http://www.gencfb.org/oku.asp?oku=1581
  ... xerion