1. 1.
    sonrada bu yemin için bizi hesaba çekecekmiş.

ben yeminimi unuttum ki ne galubela aklımda ne başka bir halt.

bide melek yollayacağına insanları peygamber yapıyor. bu olayda bir gariplik var...

melek yollasan zaten inanırdık. neden insan yollayıp kafamızda şüphe bırakıyorsun ki.

o da bizim gibi insan sonuçta yarın ben de peygamber oldum desem kim aksini inkar edebilir ki?

ama koşulsuz şartsız inanalım ki meleklerden bir farkımız olsun. onlar iradeli varlıklar olduğu için melekler genelde her haltı sorgular. ama biz tanrıya kulluk için yaratıldık diye her halta koşulsuz inanmak zorundayız. evet.
    6 -2 ... uzay muhtari
  2. 2.
    (bkz: yobazların giremediği başlıklar)
    4 -1 ... uzay muhtari
  3. 3.
    imtihanda konuları unutmak normaldir.
    Özet çıkar.
    Ezbere gitme.
    3 ... rabb in nefesi
  4. 4.
    Biz kulluk yemini etmedik. Biz kendi irademizle Allaha kulluk yükünü yüklendik. Evet Allahım biz sana kulluk ederiz dedik. Allahın emri ile özgür irademiz ile. Hiçbirşey bu yükü kabul edemedi ama biz kendi irademizle gönüllü olduk. Ve şimdi bazılarımız burda allaha ahkam kesiyor. Yazık.
    ... insectoidzz
  5. 5.
    Unutandır unutturan yalan.
    edit: uyarı aldım unutmuyormuş affetmiyotmuşda o.
    ... mr forever happy
  6. 6.
    "arkadaşlar notları hira dağına bıraktım vizelerde ahir zamanın tüm konularından sorumlusunuz."
    -1 ... caranthir
  7. 7.
    bu kafayla sana melek gönderse onuda beğenmezsin. bu ne abi çok saçma direk niye kendi gelmiyor dersin. soyut yaşamaya alışsan somut istersin somut yaşarsan soyut.alışkanlık meselesi duyularına güvenme.
    ... gafil
  8. 8.
    böyle gidersen ölünce zaten sana yeminini unutturacak.
    ... duygusal masturbator