bugün

film haricinde her şey yapılan aktivitedir. gelen kızın niyeti de çağıran erkeğin niyeti de bellidir.
götümüze teneke mi bağlasak napsak acaba?
bu nik sahibinin dedesinin nikinin, "bize gelsene sana plak koleksiyonumu göstereyim" olması çok muhtemeldir.
şunun üstüne niyagara şelalesi dökün hormon koktu buralar.
görsel
(bkz: mestan ne demek)
Farklı nickle tekrar gelmiş.
21. yüzyıldaki en samimiyetsiz cümledir. erkek ''gel sana bi saplayayım'' dese daha mantıklı ve samimi olur bence.
tarihin en büyük yalanı.
(bkz: izlemedi)
Artik tavsan sevmeye cagrilmalidir kizlar. Ben duserim.
görsel
her kızın, kabul ederse gecenin nasıl biteceğini bildiği cümledir. filmin ilk üç dakikasında bir bakmışsınız doggy pozisyonunda karakterleri analiz ediyorsunuz.
çoğu kızın istisnasız kabul edeceği harika tekliftir. evet.
(bkz: sazan avi)
türkçesi; bize gelsene filmin 5. ve 15. dakikası arası önsevişir, 15. ve 16. dakika arası boşalır, 17.den sonra filme devam ederiz.
(bkz: sikiş var)
malum film üzerine oldukça entelektüel , felsefik sohbetlerin olduğuna delalettir. muhtemelen izlenen film de dram ya da politiktir diye düşünüyorum.
gerçekten film izlerseniz terk edileceğinizi bilmenizi isterim. tecrübeyle sabittir. hatun sevişmeye gelmiş ben kıyamadığım için elimi bile sürmedim, pantolonumun içinde kangren olan penisim ve kasıklarımdaki berbat ağrıya rağmen elimi sürmedim...ertesi gün "bana erkek lazım" dedi ve terk etti ( sene 2001) o gün bu gün aynı hayatı bir daha yapmadım...gençler siz siz olun film izlemeye gelen hatunun amacının sevişmek olduğu gerçeğini sakın unutmayın.
Ben kız olsaydım şayet böyle bir teklif karşısında ilk önce şöyle bir bakar daha sonra on tane arkadaş da peşime takar gelirdim. Gitsin yemek masrafı yapsın bize pe.evenk.
Yaşanılası bi durum hep aynı şeyler bıktık .
türkçesi; bize gelsene filmin 5. ve 15. dakikası arası önsevişir, 15. ve 19. dakika arası boşalır, 20.den sonra filme devam ederiz.
güncel Önemli Başlıklar