1. 1.
  an itibariyle denk geldiğim programda okan bayülgen'in konuklarından birinin poposunun görünmesiyle ilgili yaptığı esprilere "sözde espriler" diyerek okan bayülgen'in reyting amacıyla cinsel muhabbetlere girdiğini iddia etmesinden ibarettir. Ayrıca aynı magazin programında, medya kralı'nda seviyenin yerlerde süründüğü iddia edilmiştir. bizden kaçmaz gibi reyting için sıçıp sıvayan ve ahlak bozukluğu dendiğinde akla ilk gelen programlardan biri ol, sonra kalk okan bayülgen'i eleştir. vay arkadaş.
  8 -1 ... 3 korner 1 penalti
 2. 2.
  muhtemelen okan bayülgen bunlara gülüp geçiyordur. *
  1 -1 ... zaga
 3. 3.
  ömür varol un kuyruk acısı. kendini küçük düşürüyor farkında değil. zavallı şey.
  1 -1 ... la havle vela corvette
 4. 4.
  her rastladığımda mide bulantısına yol açan programdan her zaman ki şeyler.

  edit:bizden kaçmaz ekibide burda heralde.hemen eksilendiğime göre...
  3 -1 ... zeynn
 5. 5.
  nedendir bilinmez her hafta yaptıkları olay. iddiaları ağırlaştırıp "okan bayülgen gay mi?" tarzından haberler bile yaptıkları görülmüştür. ayrıca sine-şaka tarzından malca bir olay, sadece film fragmanını gösterip "işte filmin en güzel 10 esprisi" diye haber yapan insanları ciddiye almak gerekir mi? bence gerekmez.
  1 -1 ... northside
 6. 6.
  okan bayülgen bunlara hiç röportaj vermediği için hep okan bayülgene karşı kuyruk acıları var. ama nedense şahan ıda hep savunuyorlar anlamadım şahan ı çok sevdiklerini hep söylüyorlar. kesin para mara vermiştir bunlara.
  1 -1 ... thebash
 7. 7.
  sözkonusu programın yapımında ve yayınında emeği geçen birisi, okan bayülgen'e çok kızmış anlaşılan.
  -1 ... preston
 8. 8.
  (bkz: al gülüm ver gülüm).
  1 ... dokunmayimbana