bugün

30 mart 2020 de Cumhurbaşkanı tarafından başlatılan kampanyadır.

görsel
Bu yıl zekatlar, fitreler devlete.
Damlaya damlaya göl olur.
(Yurtdışı hesapları bilen paylaşsın).
para verecek zannediyorduk, para istiyor.
desteklediğim kampanya. evet

görsel
memurundan, milletvekilinden ve kendinden kesip halka vereceğine virüs yüzünden çalışamayan milletten para toplamak... iyi çözüm.
Haluk Levent'in başlatacağı bir kampanyayı tercih ederim zira iktidar borazanlığı yapan bir cumhurbaşkanının başlattığı bu kampanya ileride siyasi rant amaçlı kullanılacak gibi geldiğinden hiç güven vermiyor.
Kusura bakmayın ama bağış yaparsam cümle alem götümü siksin. Halka para yardımı yapması gerekirken halktan para istiyorlar birde utanmadan. Sizi başımıza saranların allah belasını versin.
O bi tane dümbük vardı belediye kampnya yapıyor ağlıyor diye gtünde ayı bağırtan nerede şimdi o?
Yine kaldık mı başbaşa?
virüs feneri derneği.
Sayin cumhurbaskanim, inanir misin bende de hic yok. Ben kendime ve aileme ancak yetiyorum. Siz evvela sarayinizdan 2+1 dogalgazli bir eve, asgari ucret+yol+yemek sartlariyla tasinin ve gecinmeyi basarin, ondan sonra sira bize gelsin.
Selam ver borçlu çık diye buna derler herhalde ;
Zira bir umut televizyonu açtık,
Destek beklerken elimize iban numarası aldık.

Herkese hayırlı kampanyalar!
1 lira bile vermem bana ne.
verdiğim vergiler nerede?
uzgunum ustelikte onumu göremezken bağış falan yapamam.
hos onumu gorsem yine de yapmam. biz devletten beklerken devlet sagolsun parayi kumarda batiran akraba gibi her firsatta bizden para devsirmeye çalışıyor. olmaz!
https://m.uludagsozluk.com/e/43081963/
görsel
olay tamamen budur.
https://youtu.be/BFykTf9Hd8Q
keşke bu haberi jet fadıl açıklasaydı ama bunlar hep amerikanın oyunu, tutukladılar rıza zerrabı bizi zor duruma düşürdüler.
Bir kuruș vermem, vergi borçlarini sildiginiz kodamanlardan isteyin parayı.
Haklı aslında, geçen gün de suriyeli kardeşlerimize yardım etmemiz gerekiyor demişti. Onlara gidecek bu paralar...
Devletin halkına bakacak parası nasıl olmaz ya? Hazinede para olmadığını anca bu şekilde açıklayabilirdiniz. Tebrikler.
Bu terste bi işlik var.

Biz bağışlarla ülkeyi döndüreceksek, şu vergileri de kaldırıverin bi zahmet.
toplanan paraların *belli* kesimlerin cebine gideceği kampanya. Siyasal islamcıların doğasında var çalmak, içgüdü gibi, durduramıyorlar.
buna para veren de net gerizekalıdır.
Milletvekillerinden de bekliyoruz birkaç ay maaş almama kararı. Vatandaşın canı burnunda, çok üstüne gitmeyin derim. Siz bilirsiniz yine de. Kaide biziz(halk) üzerinde duran düşünsün.
siz size yetersiniz türkiyesi.