1. 1.
  Bu tür bir konuşma kesinlikle oyalama politikasıdır. Genellikle devletler zaman kazanabilmek için böyle bir yol seçerler kendilerine. Trump ın ve arkasındaki güçlerin amacı belli. Türkiye'yi zora sokacak her yol mübah bize derler. işte bu yüzden dinlememek lazım bu geçmişi boklu ülkeyi. Aksi takdirde olan bize olacak. Terör konusu ertelenemez.
  7 ... kale3112
 2. 2.
  Amerika dışarıda tek egemen bir güç gibi görünse de içeride Temsilciler meclisi kongre pentagon ve cıa ve başkanın tutumuna bakıldığında pek çok çelişkiyi birarada içerisinde barındırmaktadır. birinin dediğini diğeri birinin yaptığını diğerinin yaptığı tutmamaktadır. Hatta yeri gelince başkanın kukla olduğu asıl siyaseti başka odakların belirlediği de farkedilir. Hal böyle olunca türkiyenin cb erdoğan eliyle gerçekleştirdiği abd ziyareti de bu durumdan fırsat yakalama stratejisi olarak değerlendirilebilir. Bakalım Ne getirir ne götürür önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz.
  1 ... gazeloglu
 3. 3.
  dünya liderimiz hazır orada iken ağzına terlikle vursa ya şunu söyleyenin. ülke sınırları içerisinde ne güzel diyordu siz kimi kandırıyorsunuz yaeaeaeaeaa diye. oraya gidince tık yok. adamlar resmen keriz silkeliyorlar.
  5 ... mel mel bakan gibson