bugün

(bkz: sakin ol şampiyon)
pkklı humanist katliamıysa kulağa hoş gelendir.
entryim burada allahtan başka kimseden korkmayız ve and olsun ki sokaklara döküldüğüm gün benim gezdiğim sokakta 1 tane kansız kalmayınca kadar son damla kana kadar çarpışacağım vesselam.
güzel bir slogan tam pkklı humanist tatlı su solcusu avlamalık vesselam.
Muhtemelen katliamdan kastı kaldırım taşlarını sökmek veya belediyelerin yolların ortasına veya kenarlarına yaptıkları çiçekleri ezmek olarak anlayan birkaç uçamayan Hollandalının yaparım dediği eylemdir. Bundan mütevellit yavaş yapın diyorum!
boş işlerdir. Şu ülkede isyan çıkarmanın mânâsı nedir anlamıyorum.
Iyisi ile kötüsü ile mis gibi bir ülke niye zorla arap baharını getirmek istiyorsunuz?
Sevmediğimiz bir hükümet başta olabilir ama sırf iktidar uğruna sokakları birbirine katmak, isyan çıkarmak sadece vatan hainliğidir.
Biz solculara okumuş kültürlü kişiler diyoruz ama gözümüzde yavaş yavaş vatan hainlerine dönüşmeye başlıyorlar.
Ben artık solcuyum, kemalistim, atatürk'cüyüm demeye utanıyorum.
Iktidar uğruna ülkesini satanların atatürk ile işi olmaz. Ulu önder sırf siz iktidar olun diye ülkeyi batırmanıza ne derdi acaba yaşasa idi.
Bu konuyu açan kim bilmiyorum akplide olabilir, mhp veya chplide olabilir ben yorumumu daha önceki olaylara istisnaden yazdım.
önce beyinlerindeki örümcek ağlarını temizlemesi gereken sıçmıkların yaptığı boş atardır. yav he he.
(bkz: abi geç oldu yat artık istersen)
tabi bu lafı anca türk tarafı söyleyebilir. pkklılar sahiplenmeye çalışmasın