1. 1.
  genelde ya yasak ask yada gizli ask yasayanların arkasına sığındıkları televole cümlesi
  1 ... siberr
 2. 2.
  devam cumlesi; seviyeli bir iliskimiz var.
  1 ... painkiller
 3. 3.
  cok buyuk bir yalandir.
  2 ... innocence
 4. 4.
  (bkz: fuckmate)
  1 -1 ... bl
 5. 5.
  robbin sismanın "sadece arkadaşız"adlı bir kitabını hatırlatır. güzel bir kitaptır ve sadece arkadaşız lafına karşılık siz hiç uçan domuz gördünüz mü der.imkansız olan şey..
  ... starling
 6. 6.
  (bkz: yersen)
  1 ... seamea
 7. 7.
  (bkz: yalan)
  (bkz: bakınız yazarlıgı) *
  ... cutcut
 8. 8.
  (bkz: sıkı palavra)
  ... pantalassa
 9. 9.
  arkadaşlık kavramını "sadece" diye tanımlayıp ayağa düşüren açıklamadır. sadece kelimesinin bayağılığı bile aslında bu cümleyi sarfeden çiftin ne kadar sahtekar olduğunu ortaya koymaya yeter, zira gerçek arkadaşlık ilişkilerinde asla bir arkadaş diğeri için sadece kelimesiyle tanımlanacak kadar basit biri değildir. ne yazık ki bu durumun ortaya çıkmasında toplumun riyakarlığa prim tanıyan yapısının payı büyüktür. bu çift açıkyüreklilikle "birbirimize karşı hiçbir his beslemiyoruz; aramızdaki fiziksel bir ilişkidir. orda burda beraber gezip sonra da eve/otele gidip sevişiyoruz" dese toplum tarafından aforoz bile edilebilirler ama bunlar "biz sadece arkadaşız" deyip geçtiklerinde bu doğal karşılanır...
  (bkz: arkadaş)
  2 ... schenardi
 10. 10.
  ünlülerin magazin mensuplarının ısrarlı sorularından kaçmak için kullandığı kestirme cevaptır. bu sözü söyleyen büyük ihtimalle aşk yaşamaktadır.
  ... legend of the stranger