bugün

duygudan ziyade hareket arayan sevgilidir. bu durumdan kurtulmak için söz konusu sevgiliyi yatağa atmak iyi bir başlangıç olabilir.
edit:sevgili de denemez aslında. sevgili olsa olayın "sevgi" kısmıyla ilgilenirdi. partner demek daha güzel olur.
beni neden hiç dövmüyorsun demek isteyip de, bu şekilde dile getiren sevgili.
vakti zamanında böyle bir soru ile muhattap olanlar bilirler, insanın içinde hep şu geçer:"cicim ayları bir bitsin, bak nasıl sopalayacağım seni, allahın mongolu ya" diye karşılık vermek geçer. tabi önce sopa sonra da ilişki bitirilir, ohhhhbeaa al sana kavga.
(bkz: kaşınan sevgili)
(bkz: kaşınan sevgiliyi kaşımak)
ilişkisinden her türlü tadı almak isteyen sevgilidir. arkadaşlarına "bugün sevgilimle kavga ettim, ühühühü" diyerek duygu sömürüsü yapma ihtiyÂcı hissedir. "bakııın ben de kavga edebiliyoruuum" diyebildiğini göstermektir amacı.
kavga bahanesi ile dokunmatik sorunlarının olduğunu dile getiren sevgilidir. ahahaha..
+ osman biz neden hiç kavga etmiyoruz, ha sevgilim?

-neden mi? ulan mal karı sen zikilmekten başka bi poka yaramazsın da ondan, zaten şurada 2 hafta daha takılacaktım sonra basacaktım kötüne tekmeyi, aman kıllandırmayım dedim ama sorduğun şu son soru ile artık sana olan dayanma gücümü de yitirdim ve dellendim azınaaa zıçttııımınnn salağıııı...
kavga sebebi arayan sevgili, oyuna gelmeyiniz.
hiç kavga edilmeyen ilişkilerde yalan-dolan olduğunu düşünen sevgilidir. ki bu kendine güvensizliğinden ileri gelir, çok zaman yanılıyor ve üzüyordur karşısındakini.
aşağıdakilerden hangisi "biz neden hic kavga etmiyoruz?" diye soran sevgilinin asıl amacıdır?

a ) ilişkilerinin ne kadar mükemmel olduğunu karşı tarafa da anımsatmak.
b ) her konuda felsefe yapabildiğini kanıtlamak.
c ) kavga sebebi aramak.
d ) özünde "beni hiç sallamıyorsun sen" mesajı vermek.
e ) "o kadar uyumlu bir insansın ki, seninle tartışacak hiç bir sorunumuz yok" övgüsünü duymak istemek...
hareket arayan sevgilidir. * bu sevgili daha sonra kavga çıkmasdı üzerine suçu karşısındakinde arar.
tatlı tatlı didişmenin tadına varamamış, kavga etmek isteyen sevgilidir.
ilişkinin başında olduğu inkar edilemez sevgilidir.
mal sevgili. **
akıllı sevgilidir, bir ilişkide kavga yoksa sorun ve yalan var demektir. sevgilinin bunu bilmesi ve sorgulama gereği duyması takdir edilesi ve hemen arkasından normal iki karşı cins gibi kavga edilesi bir durumdur. herşeyi tekrar normale döndürür veya ilişkiyi bitirir.
- biz neden hiç kavga etmiyoruz balım?!
+ senin götüne rahat batıyo bence hayatım...
tekdüze bir mükemmellik içinde yürüyen ilişkiye renk katmak isteyen sevgili modeli. "biz neden hiç kavga etmiyoruz" diyerek birliktelik tarihinin ilk kavgasını çıkarabilme potansiyeline sahiptir.
"mazoşist misin kardeşim sen" sözünü hakeden zımbırzop.
-ayy biz hiç kavga etmiyorum kumrumcan.
-ama neden ne güzel mutluyuz.
-hayır ya aşkımızın heyecanı biterse bitmesin kavga edelim.
-tamam hayatım ederiz sen yeterki iste.

(2 hafta sonra)

-ya çok kavga ediyoruz baksana bence ayrılalım kumrumcan.
-manyaksın kızım sen.
-hayır hassasım ama sen odunsun kumrumcan.

diye sonlanacak durumlar dizisinin başlangıç cümlesidir. hatun kısmı yapmakta bunu zira hadi öpüşmeyelim kavga edelim diyen erkek görmedim.
eline rahat oturcak $ekilde bir budaklı me$e odunu alınıp dövülmesi farz olan sevgilidir.
+ ya biz niye hiç kavga etmiyoruz?
- nasıl yani!?
+ çok renksiz bir ilişki bu necati...
- nasıl renksiz kızım ne diyorsun sen? bir dakika bir dakika necati kim!?
+ sözgelimi hasan? yani sen necati olsan en kadar renksiz olurdu ilişkimiz değil mi?
- ben renklendiricem seni şimdi pakize, gel buraya!
"seviselim mi?" demek isteyen sevgilidir.

(#2998743)
-talat biz neden hiç kavga etmiyoruz?
-canım bi dk... telefondayım...
-ya sana bişey sordum, cevap ver!
-alo erhan ben sana donucem, simdi baska birine donmem lazımda acilen (kapatır) ne diyosun sen ?
-benle konuşurken, telefonu kapat diyorum
-perihan iyi misin? çakacam simdi bi tane ha
-oh beeee
-???
sabretmesi gereken sevgilidir, özlediği günler yakında gelecektir.
aklından şüphe edilmesi gereken sevgili.
güncel Önemli Başlıklar