bugün

DTP Batman Milletvekili Bengi Yıldız'ın roj tvde sarfettiği cümledir.

DTP Batman milletvekili Bengi Yıldız, pkkyı neden terörist örgüt ilan etmedikleri sorusunu "Bizden PKK'yı terörist ilan etmemizi istiyorlar. Biz kendimize küfretmeyiz, halkımıza hakaret edemeyiz. Bizim duruşumuz çok nettir. Onurlu bir barış istiyoruz" diyerek cevaplandırmıştır.

Kaynak : Fırat Haber Ajansı

edit : birara dtp yi savunanlar nerde çok merak ediyorum.
sakaysa komik degil, dogruysa sinir bozucu bir soylem. pkk terorist kabul etmiyorsan sen nasil anayasaya bagliliktan, ulke butunlugunden bahsedersin? senin o deri koltuklarda rahatca oturmani saglayan mehmetcigin olumune nasil goz yumarsin? bu durumda kimse senin samimiyetine, bariscil dusuncelerine inanmaz. aslinda sasirmiyorum zaten beklenenlerdi bunlar. maskelerini takmislardi o meclisten beyaz takimlarla iceri girdiklerinde. anlasilan maskeler bir numara kucuk geldi ve cikarip attilar. ben bu kadar erken beklemiyordum sadece bu beni sasirtti.
http://www.internethaber....news_detail.php?id=104002

buyurun size kaynak. efendim bir bir hapisten çıkarılıp meclisimize sokulan insanların sarf ettiği cümleler için kimi yargılamak lazım acaba. konuşana değil, konuşturana bakacaksın.
sen yorulma ben ederim denilesi söz. *
güncel Önemli Başlıklar