bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    efendim, ara ara bakıyorum da ekşi ile farkımız ne, ne kadar klon olmuşuz? klon savaşlarında ekşiden sonra ya 2.yiz ya 3 ama neden ekşi'yi geçemiyoruz?

evet cevap başlıkta belirttiğim gibi, biz ekşinin ahlkasızlıklarını aldık. yani adamların espri anlayışından çok dal-daşşak* anlayışını klonladık.
    4 -2 ... venividivici
  2. 2.
    -ne olacak abi böyle?
    +ne ne olacak abi?
    -her entryin küfürlü, noktalama işareti yerine aq yazıyorsun, hiç ar namus dümdüz, .iki .aşşağı bir bi adam oldun.
    +hastır le! sende her entryinde yaptığın sex maceralarından alıntılar yapıyosun, şart mı milletin bilmesi.
    -ben onu millet öğrensin diye yapıyorum da asıl sen niye durup durup yazarları gammazlıyon.
    +gammaz allah'ın emri oğlum. asıl sen niye bi entrysini beğenmediğin adamın profilini açıp tüm entrylerini eksiliyon?
    -sende ramazan ramazan içiyon ona kaldıysa!
    +lan ne alakası var.
    -eksileyecem abi seni bu akşam eve gittiğimde.
    +hey gidi eskiden ne güzel günlerimiz vardı. ekşiye yazar olamazken okur dururduk. okur okur eğlenirdik, şimdi yazar olduk uluya, götümüz kalktı.
    -he ya hu. haklısın, nasıl indiririz dersin ki bunu?
    +lütfen argoya son kardeşim; artık mezih sohbetlerin adamı olacağız. artık yazılarımızda imla hatasıda olmayacak.
    -'da' yı bitişik yazdın abi ayır onu...
    +sağol kardeşim...
    1 ... paladinden kacan skirmish
  3. 3.
    (bkz: tayyip gibi düşünüyorsun o halde yoksun)
    ... azarath