1. 1.
    sözlük gibi her görüş ve fikrin savunulduğu sanal mecralarda her bireyin kendi fikir ve düşüncelerini dile getirmesinden doğal bir olay yoktur. sırf tuttuğun takım, inandığın din, savunduğun siyasi görüş, sevdiğin dinlediğin şarkıcıyı övdüğün, filrine katıdığın için kimseden küfür yemeye katlanmak zorunda değilsin, nasıl ki savunduğum desteklediğim siyasi görüş yüzünden orospu çocuğu olmuyorsam, dinlediğim sarkıcı ile birlikte ibne götveren olmuyorum. sözlük moderasyonunun x dinleyen ibneler, y yi destekleyen orospu cocukları tarzında giri ve başlıkları daha dikkatli incelemesi gerekmektedir. benimle birlikte bu fikri savunan arkadaşlarım olduğunu açık bir biçimde görüyorum. adam allah peygamber tanımıyo tamam tanımasın kendi tercihi, inanandan ne istiyorsun? fikirler farklı olacak tartışacağız belki birbirimizle dalga gececeğiz hepsine okey. ama küfür. yok arkadaşım olmaz. şu küfür illetini tüm hayatımızdan söküp atabilsek keşke. zor be sözlük.

edit: sevgili arkadaşlarım ben kanatsız bir melek değilim tabii ki. oh herkese laf soktum, nasıl duyar kastım vuuu beybi durumum da yok. bu bi tespit sadece. ana bacı küfretmek olmasa keşke.
    2 -5 ... gogocu
  2. 2.
    biz buraya anamıza bacımıza sövün diye gelmedik
    siktir git lan buradan gerizekalı orospu çocuğu. bu kafa ile senin sözlükte ne işin var? hadi deh, heeeooh hoh hoh!

edit: halkı kudurun ibneler diyerek tahrik edeceksin, anana küfür yemeyeceksin?
    4 -2 ... evolution is here