1. 1.
    çünkü burada yabancı olduklarının farkında değiller ve savaştan kaçıp burada turist gibi geziyorlar; sokakta, ulaşım araçlarında bağırarak konuşuyorlar, medeniyetten bihaberler.
    3 -1 ... birsabahgelecekkardanaydinlik
  2. 2.
    sakin ol dostum.. bu kadar dertli olduğunu bilseydim bu başlığı açmazdım.. elin ayağın titremiş yazarken.. imlanın *mına koymuşsun klavyeyle.. imla mimla bırakmamışsın heyecandan..
    1 ... kiss kiss bang bang
  3. 3.
    Hakkımızı yiyip, yakmak için seviştiklerinden ve 3 ayda bir doğurduklarından olabilir mi?
    4 ... hamile taklidi yapan panda
  4. 4.
    Bizim ülkemizin askerleri orada şehit olurken onların burada bizden bile iyi yaşaması nedir ? Bizden daha fazla ayrıcalıkları var . Üniversiteye bile rahatça girecekler . Bizde bir yerlerimizi yırtalım . Hadi devlet size bunları veriyor . Siz ne halta havalara giriyonuz ? Türklere hakaret eden duydum yaa . Az utanma , az saygı be . Bazıları normal davransa da ( çok denk gelmedim ) , o utanmazlara ifrit oluyorum . Hadi kadınlar , çocuklar vs. tamamda erkekler burda ne halt yiyor . Zaten devlet bakıyor onlara . Anca çocuk yapsınlar zaten . Neyse ...
    2 ... bilgisiz zeki