1. 1.
  tayyip erdoğan'ın ergenekon iddianamesinin kamuoyuna duyurulmasıyla birlikte üzerinde daha dikkatli bir şekilde düşünülmesi gereken sözleri.

  (bkz: ergenekon operasyonu ve bop projesi)
  1 -1 ... golgi aygiti
 2. 2.
  evet kendisi demişti montaj değildi ve hala siz şehitlere kelle diyen onların değerini 400 vekille ölçen bu adama oy veriyorsa sana da yazıklar olsun.
  1 ... liberalkuzgun
 3. 3.
  buz gibi gerçeklerden biridir. bizzat kendi ağzından çıkmış okkalı bir gerçektir. obama nın gözlerine bakıp şu şarkıyı da söylemiş olabilir...

  --spoiler--
  bitanesinden bitanesine...
  --spoiler--

  eşbaşkanım sizin ülkede başkanlık ne zaman gelecek ya...
  4 ... kurtcebe noyan
 4. 4.
  abi montaj onlar yhea....
  1 -1 ... the judas kiss
 5. 5.
  Geçmişe götüren açıklama. Unuttuk mu, h a y ı r .
  1 ... size iki cif lafim var
 6. 6.
  "türkiye'nin ortadoğu'da bir görevi var. nedir o görev? biz geniş ortadoğu ve kuzey afrika projesinin eşbaşkanlarından bir tanesiyiz ve bu görevi yapıyoruz."

  bilim bakalım kim söylüyor?

  hayır!
  1 ... atabaka
 7. 7.
  Bop: büyük osmanlı projesi fjgjnhkkv.
  1 ... frekans
 8. 8.
  bop dememiştir, bor demiştir. borrr. 2023 $$$.
  2 ... ortamlarin suratsizi
 9. 9.
  sam amcanın suriyeye ufaktan ufaktan dalması ve pazar günkü referandumdan çıkacak sonuca göre tam manası ile anlam kazanacak olan söylemdir. bakın amerikanın suriye müdahale etmeye başlamasının zamanlaması çok manidar değil mi. sevdikleri gibi söylüyorum ki anlayabilsinler diye..

  esad denen adamın bu kadar dallanıp budaklanmasında en büyük pay sahipleri rusya amerika ve bizim bu zamanında "kardeşim esad" diyenler değil mi ? her kukla gibi onunda zamanı geldi ve amerikanın en sevdiği oyun yani "kimyasal silah" üzerinden bu bop projesini gerçekleştirecekler. amerika ırağa da bu bahane ile girmişti afganistana da..

  bizim halkımız uyandığında çoktan eyaletlere bölünmüş olacağız gibi geliyor. şimdi bu söylediklerimi çok ütopik bulacak onlarca yazar vardır burada ancak bu entiri ve bu sözlük burada durdukça şahit olacağız hep beraber.
  10 ... mel mel bakan gibson
 10. 10.
  yok s2min antenisin. bop mu kaldı ya la hanzo.

  ben israilin hizmetkarıyım demenin kriptolusu.
  ... timur cengiz hulagu