bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Hakko efendinin, Alem dergisinin gecesinde ettiği kelamlar sinsilesi, çok manidar diğerleri için;
    --spoiler--
    http://www.internethaber..../news_detail.php?id=90659
    --spoiler--
    1 -1 ... senarist
  2. 2.
    açık bir itiraftır bu. ben, sen, o söylesek "paranoyaksın" derler.
    2 ... cnyt
  3. 3.
    bu ülkeyi türklerin ve müslümanların yönetmediği apaçık belliyken fazla şaşırılmaması gereken beyanattır.
    3 ... chilavert
  4. 4.
    biz de farklı düşünmüyorduk zaten kakko..
    3 ... martyns
  5. 5.
    zavallı varlık sen neyi simgeliyorsun? diyesim geldi
    2 -2 ... lazio
  6. 6.
    kervana sonradan katılanlar için (bkz: tüpraşın %15 inin sahibi olarak sami ofer)
    1 ... sıpa
  7. 7.
    gerçekleri söylemiştir. acı mıdır; evet.
    4 ... kavraal
  8. 8.
    çakma haber gibi geldi! zira hakko denilen kişi kardeşler örgütünün üyesi ve bu tip sıraları açık edecek kadar gerizekalı biri değil, en azından aldığı eğitim ve bulunduğu çevre buna müsade etmez! ha çakma da olsa bu söylenenler doğru mudur? hemde son noktasına kadar doğrudur, ama bu lafları hakkoya değil içki içirterek işkence bile yaptırtsanız ağzından almazsınız bu da ayrı bir konu!

edit: herkesin bildiği sır değildir ama birinci ağızlardan itiraflar olmadığı sürece bu tez halen daha şehirefsanesi olarak kalmaya devam edecektir.
    2 ... kerameti kendinden menkul
  9. 9.
    herkesin bildiği sır olmadığına göre kimseye işkence yapıp konuşturmaya gerek yoktur. iki bakardi yuvarlar amcam biraz kokain takılır daralır mekandan dışarı çıkar bakar gazeteci ordusu, kafasıda on numara, konuşur.

bu haber gerçekse yarın ayık kafaya da konuşur.
    3 -1 ... cehennem tanrisi
  10. 10.
    yazıkları olsun ki yağmur yağmıyor diye hükümeti suçlayan gerizekalılardan aramızda da mevcut, adamın açıklamasının hükümette olan bir parti ile ne alakası var bilmiyorum, sizin çok sevdiğiniz tüsiadüyesi bu adam, hani cumhuriyet mitinglerine maddi destek veren tüsiad.
    2 -3 ... cehennem tanrisi