bugün

efkar sana diyo kanka.
en sevdiğim yazar.
sol frame canlı kalsın diye uğraşıyor olmalı.

her yerden çıkıyor maşallah.

bir yazar.
entrylerini okuduğumda gülümseten yazar.
bu adama gelip de liseli *msalak demek için ya kör ya da geri zekalı olmak gerekir. şüphesiz sözlüğün kısa öz yazarak lafı gediğine oturtabilen yazarıdır. ayrıca liseli değildir, aklı başındadır ve bazıları gibi götün teki de değildir. ucuz kadınlara ve göt heriflere pirim vermeyen iyi bir kardeşimizdir.
Allah aşkına git uyu liseli.

(bkz: ams☆lak).
iyi biri ...
acilen evlendirilmesi gereken yazar.
acinasi bir sekilde sozlukten kiz dusurmek icin ugrasiyor. baslik acmak yerine mesaj at ozelden hepsi dusuyo kardesim kolay gelsin.
Kardeşim sen kimsin ki sana trip atıyım?
Ayrıca unuttuysan hatırlateyim seni satrançta yendiğim bı kaç oyunda zekama övgüler diziyordun : )
Sözlüğün net en bos yazarlarından biri. Çok bilmiş havaları, insanlara ahlak dersi vermeye çalışmaları, sorsan benden namuslusu yoktur ayakları.. vs. Vs.
Ha bı de sürekli bi mavi gözlü kız arama şeyi var ona değinmicem.

Ay bı de unutmadan " ben çok zekiyim abi yaa" tarzında entryleri var ki tam donuza layık.. gelip insanlara laf atmadan önce kendine bak : )) anlaştık : ))
tatlı mı tatlı, şeker mi şeker, tonton mu tonton. bir adam. en mavi gözlüsünden kız arayan.
adam gibi madam. swh.
(#43414946) az önce şöyle bir entryinize denk geldim. Gördüklerime inanamadım çok ayıp gerçekten...
Garson sanırım

Selam ve servis ile.
Sevdiğim, karakterli yazarlardandır. Allah klavyesini tozlandırmasın.
Açık Meriç en açığında hemide. Çok kısa bekliticem.
(img:#2015369)
üzgünüm sizi hayal kırıklığına uğratacağım belki ama... sözlükte kısa kısa yazarlar gibi aynı şekilde yazan ama o kısa cümleleri nitelikli olması sebebiyle tek bir farkla diğerlerinden ayırt edilebilen kaliteli bir yazar kardeşimdir.
(#43065814)

Benim instagram hesabım yok da, senin gay olasın varmış belli ki.
bir ara sözlükte kalite sıfıra yakındı, o dönemde yazmayı ve okumayı bıraktım. döndüm geldim, herkesin bir gün yapacağı gibi ancak haydaaa, içinde birden fazla kişi barındıran bir tip her başlığa bipolar entryler giriyor. neyse nick vermeyeyim şimdi. biz eskiden böyle kendini göstermek isteyen kişilere nick altı giriyorduk. Sevinsin de insanları rahat bıraksın diye.

edit: bir yazarın nick altıymış pardon.

edit 2: hatta tek entry girip sonradan editlenmiş gibi yapıyorduk.
(bkz: #42047968)
bi tc'si kalmış amk.
sol framede boş ve ego içerikli başlıklar açan ama reelde bir b*ka benzemeyen ve yaramayan yazar.
(bkz: bitir işimi) sözünün hakkını vermeyen yazar. valla buradakiler olacaktı, polonyadan bir koyar istanbuldan duyulurdu.
Rica ediyorum oruçluyken şaka yapmasın.
nickine öldüğüm yazardır. ne hikmetse görüldüğü yerde şapşal bi' tebessüm yerleştirir sıfata.

koştursun efenim.
Geçmiş olsun yazarı. Reelden tanıdığım arkadaşımın geçmiş olsun dileklerini cinsiyetime bağlaması üzmüştür. Keşke ön yargılı olmasa, ne yapalım biz onu öyle kabul ettik.