1. 1.
  artık günümüzün dünyasının * vazgeçilmez bir * iletişim aracı olan televizyonun olmazsa olmazı olan kumandanın, aile bireylerinin zaping manyaklığına varan çılgınlığından dolayı, neredeyse bir hafta da bir bitip, uzun yol koşusundan müzdarip pillerin * ise yine neredeyse iki günde bir bitip insanın daralmasına, afakanlar basmasına sebebiyet veren, kanal değiştirme işini zorlaştıran ve kumandanın asıl işlevi uzaktan olması gerekirken yakında hizmet vermeye zorlatan pillerdir. *
  4 -1 ... der ve uzaklasir genc adam
 2. 1.
  bitmeye yüz tutmus televizyon tüpü kadar sinir bozucu değildir. pili kaldırıp atsan canın yanmaz ama tv öyle mi? bas düğmeye, bekle dur tv acılacakta izleyeceğim diye.
  ... dilamze
 3. 2.
  illet bir durum olmakla beraber kumandanın kırılmasıyla sonuçlanır. bozukluğun kumanda da değil de pilde olduğu anlaşılıp göte 10 milyon kaçınca aynı hata bir daha yapılmaz.
  1 ... thelastturc
 4. 3.
  ''daha biter mi lan bu pil'' denesi pil. sanki daha da şiddetle basınca tuşlara, pil daha iyi işlev yapacakmış gibi, kumandayı kullanan kişi kumandayı dövüyormuş gibi, allah ne verdiyse bütün gücüyle abanır kumandannı tuşlarına, hiddetle ve de kestiremediği bir erkle şiddet uygular kumandaya hunharca.. bir de akıllara ziyan olarak, pilleri ısınsın da, 5 dakika daha idare etsin diye, televizyonun üzerine de koyanlar da bulunur...
  2 ... faidelibilgi
 5. 4.
  bir çalışıp bir çalışmayan kumandanın pilidir. en gereksiz anlarda zap zap basarken, aciliyet anında bin parça etseniz dahi çalışmayan kumanda pilidir.
  ... esprimakinasi
 6. 5.
  buyrun şu pillerden o zaman.semih'ten yakın.
  http://www.fenerbahce.org...ib/2007-05-20_macc002.jpg
  ... diyonsos
 7. 6.
  bu pilin ısırılma ve sallanma aşamalarının yerine getirilmesi için kumandayla olan bağının koparılması sırasında bantla ayakta kalan kapakta telef olabilir. sinir bozucu bir durumdur, fazla kasmadan yenisi alınmalıdır.
  1 ... phoibos apollon
 8. 7.
  iktidarsızlık problemi olan erkek gibidir.
  ... gorunmez
 9. 8.
  anne baba uyuduktan sonra tutti frutti izlenmemesi gerektiğine işaret eden pil. zira en ufak bir tıkırtıda kanal değiştirmek en büyük koşuldu. bu kumanda pili sağlam fırça yemenize, ailede geyik malzemesi olmanıza sebep olabilir böyle durumlarda..

  gerçi tutti frutti mi kalmış, emanuel mi kalmış...
  ... nikim yok benim
 10. 9.
  diger elin avucuna vura vura calistirilan ve sonunda sinir krizi gecirmemek icin pili degistirilen * aygit.
  ... walox