1. 1.
    kendini dağıtmış, ağlamaktan gözler küçülmüş, ses çıkmaz hale gelmiş.
    4 -2 ... alayina sokayim
  2. 2.
    saçlarından alır hıncını. ya kestirir ya boyatır, yeni bir renge ve modele bürünür yüzündeki aldırmaz maskesiyle.
    4 ... thelma
  3. 3.
    karmaşıktır. biraz pişmanlık biraz utangaçlık vardır.
    1 ... jamal sellami
  4. 4.
    karışıktır. manik depresif bir havada gider gelir. bir bakarsın "unuttum ben onu, bana erkek mi yok!" diye naralar atarken diğer taraftan "ne olur dön de unutalım her şeyi" deyip ağlayıvermiş. velhasıl, zor durumdadır. acilen yapacak birşeyler bulmalıdır, yoksa çıldıracaktır!
    2 ... bizpiyaleciyizonlarpiyaleciler
  5. 5.
    ilişkiyi hangi tarafın bitirdiğine bağlıdır. kadın ayrıldıysa, sevgisi bitmiştir muhtemelen, ve sadece vicdan azabından ya da ilişkinin getirdiği alışkanlıklara ağlar. erkek bitirdiyse ve kadının sevgisi devam halindeyse, allah yardımcısı olsundur.
    3 ... de lavega
  6. 6.
    ilişkinin gidişatı, memet hocanın deyimiyle olay örgüsü, zaman ve mekana göre değişiklik gösteren haldir.
    2 ... gencturk
  7. 7.
    o da sevmemişse kimse sevemez artık beni diye düşünür, kimseye güvenmez.
    1 ... alerjikrinit
  8. 8.
    karmakarışıktır. Bir onsuz olmaz der bir üzülmüyorum der, yavaş yavaş taraflardan biri ağır basar.
    2 ... oh my god they killed kenny
  9. 9.
    kadınlar ayrıldıklarında hayatlarındaki en zayıf anlarına düşerler, bu bakımdan iradesizdirler. Sığınacak liman ararlar ve kullanma amacı güden erkekler için tam bir avdırlar. Bence kadınların ayrıldıktan sonra uzunca bir süre erkeklere fazla yanaşmamasını gerektiren ruh halidir.
    ... anti illumination
  10. 10.
    kadın için nasıl bir ilişki olduğuna bağlıdır. aşka dair hiçbir şey yoksa o ilişkide, sadece karşılıklı alışkanlıktan ibaretse aralarındaki bütün olay, kendini özgür kalmış, biraz buruk, biraz boşlukta ama ne olursa olsun doğruyu yapmanın verdiği huzur olacaktır.
    1 ... aleybani