1. 1.
    Öyle bir acıdır ki kol kesilse bukadar can yakmaz. Özellikle kızlar lütfen yapmayın bi dinleyin.
    1 ... ytdytdytd
  2. 2.
    ezik erkeklerin bol bol çektiği acıdır. hep dedik ayrılınca kendinizi başka birinin kollarına atın unutuluyor diye de dinleyen yok. beter olun amk.
    1 -6 ... kan tutan kasap
  3. 3.
    kendini yerden yere de atsan öyle kolay unutulmuyor kardeşim. insanız en nihayetinde.
    2 -2 ... deep house
  4. 4.
    Hakan yavaş'tan ayrıldığınızın kanıtıdır.
    2 ... karetta karettalar da ucar
  5. 4.
    Karsi tarafa kendimizi birakmamizdan sonra yasanan ve adeta vucudunuzdan bir parca kopmus gibi can acitan psikolojik süreç. Henuz 3 hafta once yasadim. Ilk 1 hafta inanilmaz zorlandim. 21 yasindayim ve ben hayatimda bu kadar kötü olduğumu hatirlamiyorum. Ne istahim kaldi ne oynadığım oyunlari oynadim, ne ders calistim, ne ailemle ilgilendim ne de baska bir halt.. ozetle ilk 1 hafta cok zor gecer. Su anda daha iyiyim ama hala ara ara icimde artçı depremler olmuyor degil. 1 ay icinde komple rahatlayacagimi dusunuyorum.
    4 ... o oyle olmuyor
  6. 5.
    ilişki kesin bittiyse acı çekmenin faydası yok. Yok yani bitti, geri dönmeyecek gitti. Üzülürsün tabii, üzülmezsen insan değilsin demektir. Sevdiğin gitmiş. Ama takıntı etmemek lazım.
    Esas sıkıntı bitip bitmediğini anlamayıp sürünmecede kalmak. Sana cevap vermez ve selamı sabahı keser. Küs müyüz dersin doğrulayamazsın. Hala seviyor mu diye düşünürsün ama mutluluğunu da paylaşamazsın. Zehrini döksün yeter ki susmasın dersin. Panzehir de ondadır çünkü. Ama yok.

En iyisi bir sigara yaktıktan sonra halıda yuvarlanmak.
    8 ... yazar x
  7. 6.
    Benim için bir kere ağır olarak yaşanmıştır 18 yaşımdayken.

1 ay boyunca aksamları devamlı kusmuştum psikolojik olarak. Ondan sonraki 5 ay doğru düzgün yemek yiyemedim.

Tam 3 sene sonra unutabilmiştim ulan nasıl bir travma yaşadıysam adamın numarasını hala ezbere biliyorum ve adam hala o numarayı kullanıyor evli çocuklu.

Ağır izler bırakıyor ardından.
    6 -2 ... hepbirsonbahar
  8. 7.
    Bir defa yaşadım ve bir daha bunu kendime yaşatmayacağıma dair söz verdim, tam olarak beş sene önce.

Sözümden dolayı eğer üzdüğüm kezbanlar varsa, si*imde değiller. değiller çünkü çektiğim ızdırabı çekebilecek kadar birini sevme yetisine sahip dişi bir varlığın olduğuna inanmıyorum.
    3 -3 ... stairway leading to hell
  9. 8.
    kesinlikle ciğer sote yiyerek rakı içmek acıyı bir nebze hafifletir,
    şahsen ben hiç yaşamadım.
    1 ... comparator penguin
  10. 9.
    Bir gün aşklar biter hatıralar kalır kimi seversen sev hep hatırlatır diye bir şarkı sözü geldi aklıma sabah sabah beni darlamayın.
    1 ... ankdalton