1. 1.
  bitcoin 1 milyon dolar olacak, çomarlar anlamaz, biz teknoloji çözdük, mining airdrop blockhain kelimelerini kullanmayı biliyoruz çomarlar bilmez'' diyerek takaşi nakamoto'nun köklediği kitle. sağlam sapladılar bunlara lagskdgsdkgsgj

  sen arabayı sat 20 bin dolardan bitcoin al, bitcoin 9 bine düşsün. sonra vay efendim çiftlik bankçılar keriz.

  lsdgskdgdgsdgjsgd
  2 ... daikokuten
 2. 2.
  Her yatirim isi gibi evet, bitcoin de risklidir. Su an icin global bir taninmisligi yoktur. Ancak 10-20 yil sonra tum odeme yontemleri crypto paralara gectiginde bu laflarinizi sizler de unutacaksiniz.

  Amac burada kolay yoldan para kazanmak degil. Para ve gucun kontrolunun bankalardan ve hukumetlerden alip, herkese dagitmaktir. Tabi siz olayi al sat kar et gibi gordugunuz icin, bu tarz bagnazca yorumlar yapmaniz cok dogal.
  1 ... pembepapyonlufil
 3. 3.
  bir yatırım enstrümanına evini satıp giren kim varsa beyni yoktur.

  bunun riskle ilgisi yok. adam yeri gelir 1 milyon sermayeyle ticarete girer 2 milyon borçla çıkar. bunlar olağan risklerdir.

  ama bilinmez bir okyanus piyasaya oturduğu evi satıp girmenin, las Vegas'ta oturup eli görmeden restlemekle hiçbir farkı yoktur. düümdüz kumardır.

  aynısı çiftlik bank için de geçerli. kimse oradan para kazanmadı mı? kazandı. ama kimin paralarıydı, şansı yaver gitmeyenlerin. durum bundan ibaret.
  ... raduyev