bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 771.
  ''Arkadaşlar kesin alın bu kripto parayı israil'in dolarına karşı alın Yahudi oyunlarına darbeyi bu para vuruyor siyonist israil bitcoini kontrol altına alamıyor artık devir değişti dünyaya bu para hükmedecek''

  Bugün sosyal medyada gezerken bir keko tarafından yazılmış bu yazıya rastladım tabi ardından bastım kahkahayı.Osmanlı torunu görmüş yine büyük resmi bir de nasihat veriyor. *
  Benim derdim bunun gibi moronlarla değil elbette diyeceğim Anadolu'nun bağrında yaşayan kıro bile öğrenip yatırım yaptıysa bu paraya kazanma sırası sende değil artık.Bu para 1 milyon dolarda olabilirdi göz 20 bin dolarla göz boyamak yetti. Bence artik Git bahis falan oyna en azından olasılık olarak tahminde bulunup kaybet bu aralık sondu bundan sonra günde %30 kadar değeri değişen bir paraya güvenmek tam kerizlik olur.
  1 ... titanyum kaplama
 2. 771.
  bitcoinden çok altcoinlerin atraksiyon gördüğü para birimi.

  siteye girer üye olursanız 100 vitro coin ' vtc ' veriyorlar. şuan değeri 0.42 dolar yani 42 dolar veriyorlar. ico süresi bitince çekebilirsiniz oda yaklaşık 25 gün civarında. buradan kayıt olun airdropları kaçırmayın.

  https://www.vitrocoin.com/register?ref=LVwA5X
  -1 ... devy jons un piposu
 3. 772.
  bu sistemde akp'nin cebine bir şey girmediği için yasaklanması muhtemeldir.
  2 ... ismet1994
 4. 773.
  Bir yukselecek bir dusecek, yukselince ani ve Keskin, dusunce de ayni keza neden mi, piyasada kerizlere zamanin da verilen bitcoinler ucuzdan alinip pahali ya satilabilmek icin. Dunyadaki Para rezervinin buyuk bir cogunlugunun buraya akana kadar devam edecek.
  ... daguluysabizneyiz
 5. 774.
  Devlet erkanı kötülüyorsa Bilin ki Doğru yoldasınız.
  2 -1 ... izmir ne taraf
 6. 775.
  deep web para birimiydi akü ne işimiz olur bizim karanlık işlerle deyip almamıştık. nerden bilelim böyle patlayacağını.
  2 ... salazar slytherin
 7. 776.
  üstüm açık yatmış olacağım ki rüyamda beş bine düşen bitcoinden 0.3 alıyordum ve birkaç gün içinde otuz bine çıkıyordu.
  2 ... the bear
 8. 777.
  litecoin takip etmekten buna bakamıyordum ama gayet takip edilesiymiş.
  ... wallenstan
 9. 778.
  btc dominance %36.1 le rekor seviyede. daha öncesinde bu seviyelere düştüğü son tarih %37.82 ile 19 hazirandı. ardından altcoinlerin %90 ına yakını satoshi bazında çöküşe geçerek btc dominance'ı 7 kasım'a dek tekrar %65 seviyesine yükseltmişti. o dönemde de 19 hazirandan 7 kasıma bitcoin 2k dolardan 20k dolara çıkmıştı. şu an yine aynı ortam hazırlanmış durumda. yakında btc dominance tekrar yükselişe geçerek %50 nin üzerine çıkarsa süpriz olmayacak. haliyle fiyatı da ortalama 35-40k yı görecek.elbette aynı hızla altcoinler de satoshi bazında çöküşe girecek. yaklaşık 5 ay önce başlamıştım altcoinler fırlayacak sözlerime. dediğim de gerçekleşti, yüzlerce altcoin 5 kattan fazla değer kazandı bu süreçte. artık sıra tekrar pastanın büyük pay sahibine geçti. dominance %35 in altına düşmeden yükselişe geçeceğini tahmin ediyorum. ripple, cardano, nem, stellar, raiblocks, litecoin, ethereum ve bitcoin cashin market hacimlerinin en az %20-30 aralığının kademe kademe bitcoine aktarılcağını düşünüyorum. bu coinlerde aşırı hacimler mevcut ve bu hacmi yaratanlar eminim ki bitcoine bugünkü şeklini kazandıranların %70 ini oluşturuyor. tek sözlerine bakar çöküşü başlatmaları. hepsi birbirleriyle irtibat halinde. önümüzdeki 3 ay çok kritik bir dönem olcak, umarım zararınız yüksek olmaz.
  3 ... kiminanir
 10. 779.
  bir sanal para.

  aslında bir para değil emtia niteliğindedir. yatırım yapacaklara tavsiyem piyasası yavaş yavaş şişmiş ve fazlaca reklamı yapılmış bu coin yerine başka alt coinlere yüklenmeleri. eldeki mevcudu alt coinlere bölüştürüp ani yükseliş beklemek (balıkçılık) en mantıklı yöntemdir.

  ben uğraşamam diyorsanız ripple gibi iota gibi diğer alternatif büyük coinlere yatırım yapabilirsiniz.
  ... managerinbluesuit