bugün

allah akıl fikir versin dualarımız ile destekleyeceğimiz gruptur. lan hiçbir karşılığı olmayan hiçbir evrağı olmayan ve arkasında herhangi bir devlet, banka vs olmayan tamamen sanal bir şeye para yatırıp sonra yardım bekleyene ne diyeceksin başka.
Gözümde çiftlikbank mağdurlarından pek farkı olmayan grup.
saçma saçma konuşmayın. bitcoin 100 dolardan 10 dolara düştüğü zamanlar oldu yani %90 değer kaybetti. sonradan 20 bin dolarları gördü. batma falan söz konusu değil küçük yatırımcıyı kandırıp elindeki bitcoinleri almaya çalışıyorlar. ayrıca bu kadar kaliteli projesi olan bir sistem batmaz kimse izin vermez. zaten bu piyasaya girerken bas bas bağırdık kimse borç para ile girmesin kimse kaybedince üzüleceği paralarla girmesin dedik. bu piyasaya giren zaten bunları göze alarak girmiştir. blockchain'in ne olduğunu bilmeden bitcoin'in b'sinden anlamayan kişilerin buraya entry girmesine bakmayın. son olarak warren buffet'ın şu sözünü unutmayın: the stock market is a device for transferring money from the impatient to the patient yani borsa sabırsızların sabırlılara para aktardığı mekanizmadır.

edit:imla.
bitcoin aldım ETHEREUM aldım
aha da babayı aldın
zengin olucam sandım
halkım günaydın.
Çiftlikbank mağdurları ile beraber örgütlenmesi gereken grup.
Herkes aptal bir siz akıllısınız amk, var mı öyle emek harcamadan para kazanmak?!
basic attention token ile katıldığım grup. elimuze verdiler.
block chain diye diye dünya kerizlerine zincirleme soktular.
Ne oldu lan bitcoin gümledi mi?
Vay uyanık halkım benim.
Hiç anlamam biri özet geçsin.
bir de bunlar zamanında çiftlikbank enayileri ile hahaha çomarlar nasıl da kazık yedi diye elit elit dalga geçiyordu güya.
aralarından birinin 50 bin tl sine kondum kimse hakkını helal etsin.
5 ay sonra bitcoin yeniden 8000 dolar. aşağıdaki 5 ay önce girdiğim entrye bakabilirsiniz. dalga geçenler tekrardan buraya gelebilir mi? hani battılar diyenler * .
yeniden yazıyorum bitcoin tekrardan 11.500 dolara kadar gelmiştir. şuan 11.400$. geçen ay da entry girmiştim bitcoin patladı diyenlerden hala bir cevap yok.
bitcoin bugün 60.000 dolar yukardaki arkadaşlara selam olsun * .
güncel Önemli Başlıklar