1. 1.
  acilen kurulması gereken bir grup. grupta bitcoin yüzünden parasını batıran insanlar toplanıp dertleşmeli ve bu durumu nasıl atlatacakları konusunda fikir alışverişi yapmalıdırlar. grubun morale ihtiyacı olduğundan iyi bir motivasyon konuşmacısına da ihtiyaç var. "önemli olan bitcoin değil arkasında yatan blokchain teknolojisi" diyerek hastaları sakinleştirmeli ve umut vermeli.
  1 -1 ... clarfont
 2. 2.
  elektriğe para verip dolandırılanların istediği kurum.
  3 ... sgt gary roach sanderson
 3. 3.
  allah akıl fikir versin dualarımız ile destekleyeceğimiz gruptur. lan hiçbir karşılığı olmayan hiçbir evrağı olmayan ve arkasında herhangi bir devlet, banka vs olmayan tamamen sanal bir şeye para yatırıp sonra yardım bekleyene ne diyeceksin başka.
  12 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  Ulan ne battı be mk dedirten kriptonun mağdurlarıdır. O mağdurlar içinde olmaktan gurur duyuyorum. Yine olsa yine batarım. Şakası bir yana parayı attık çöpe.
  3 -1 ... ktm li aynasiz
 5. 5.
  Devlet destek versin. haybeye mi oy verdiler???
  1 ... templier
 6. 6.
  Gözümde çiftlikbank mağdurlarından pek farkı olmayan grup.
  4 -4 ... serdarsl06
 7. 7.
  saçma saçma konuşmayın. bitcoin 100 dolardan 10 dolara düştüğü zamanlar oldu yani %90 değer kaybetti. sonradan 20 bin dolarları gördü. batma falan söz konusu değil küçük yatırımcıyı kandırıp elindeki bitcoinleri almaya çalışıyorlar. ayrıca bu kadar kaliteli projesi olan bir sistem batmaz kimse izin vermez. zaten bu piyasaya girerken bas bas bağırdık kimse borç para ile girmesin kimse kaybedince üzüleceği paralarla girmesin dedik. bu piyasaya giren zaten bunları göze alarak girmiştir. blockchain'in ne olduğunu bilmeden bitcoin'in b'sinden anlamayan kişilerin buraya entry girmesine bakmayın. son olarak warren buffet'ın şu sözünü unutmayın: the stock market is a device for transferring money from the impatient to the patient yani borsa sabırsızların sabırlılara para aktardığı mekanizmadır.

  edit:imla.
  5 -4 ... intelin ekran karti
 8. 8.
  bence taksim meydanında yakma girişimine girsinler,yalnız yüksek oktan benzin kullanmalılar ki protesto gereken makamlara ulaşsın.

  birkaçı da yüksek binalardan atlasın devlet anında zararlarını giderir...
  4 ... baris hemen simdi
 9. 9.
  bitcoin aldım ETHEREUM aldım
  aha da babayı aldın
  zengin olucam sandım
  halkım günaydın.
  5 ... o rus bu rus
 10. 10.
  bitcoin'i borsa ile bir tutanları göstermiş olan gruptur.

  blockchain'in gelecek vaat eden bir teknoloji olması bitcoin'in iyi bir yatırım aracı olduğunu göstermez.

  buffett bunu da dedi:

  https://tr.sputniknews.co...ffet-bitcoin-fare-zehiri/
  ... clarfont